Zestaw podręczników 2019/2020

Podręczniki do religii 2019/2020

Prezentacja klas

Prezentacja Klas 2018/2019

Szkoła Podstawowa 2018/2019

Wychowawca klasy : Lilla Śmigielska

    1. Bagiński Michał
    2. Baszczok Iga
    3. Chalińska Krystyna
    4. Czop Gabriel
    5. Domagała Wojciech
    6. Hudzińska Nikola
    7. Kozłowska Lidia
    8. Kulas Amelia
    9. Kwatera Sandra
    10. Kwiatkowska Julia
    11. Mensfeld Filip
    12. Michalska Maja
    13. Myszkowski Antoni
    14. Nowak Jakub
    15. Sobczak Izabela
    16. Waśko Martyna
    17. Zaprzalski Mateusz

    Wychowawca klasy : Danuta Dolata

      1. Andrzejczak Marcelina
      2. Barczak Igor
      3. Bojarczuk Jakub
      4. Chmielecki Filip
      5. Ciechanowski Witold
      6. Dolata Franciszek
      7. Dudczak Nina
      8. Eckert Jakub
      9. Jabłoński Franciszek
      10. Jamrozik Jędrzej
      11. Krawczyk  Miłosz
      12. Krezymon Dominika
      13. Kuczyński Michał
      14. Kujawa Julia
      15. Pelc Zuzanna
      16. Pokrzywka Jan
      17. Rychlik – Szczawiński Konrad
      18. Szymańska Anna
      19. Szymańska Dagmara
      20. Szymańska Wiktoria
      21. Turski Tomasz
      22. Zieleziński Michał

      Wychowawca klasy : Grażyna Szczepańska

      1. Kozłowska Jagoda
      2. Krawczyk Weronika
      3. Miszczyk Michalina
      4. Mogiłka Mateusz
      5. Paździor Damian
      6. Pigłowska Zofia
      7. Pigłowski Jakub
      8. Plewa Mateusz
      9. Skraburska Aleksandra
      10. Urbaniak Kacper
      11. Wardzyk Julia
      12. Wczesna Adrianna
      13. Wielewicka Weronika

      Wychowawca klasy : Izabela Kim

        1. Bojarczuk Wojciech Czesław
        2. Borkowski Bartosz Hubert
        3. Deresińska Sandra
        4. Deresiński Jakub
        5. Drapiewski Dawid Robert
        6. Eckert Zuzanna Weronika
        7. Fabiś Amelia
        8. Graja Michał Andrzej
        9. Gruca Kinga
        10. Jamroszczyk Dawid Piotr
        11. Jamroszczyk Nicola Cecylia
        12. Jurek Norbert Piotr
        13. Klepacz Maja Maria
        14. Kłobus Jagoda Aleksandra
        15. Lepka Klara Helena
        16. Maj Daria Maria
        17. Noskowicz Konrad Marek
        18. Pinkowska Michalina
        19. Pinkowska Wiktoria
        20. Rasiak Nadia
        21. Schubert Julia
        22. Stasiak Agata Justyna
        23. Stekiel Agata Kinga
        24. Śniadek Artur Maciej
        25. Śniatała Wiktoria
        26. Śniatała Olga
        27. Świątek Oskar
        28. Wielewicka Oliwia Weronika
        29. Zemska Amelia

        Wychowawca klasy : Dorota Cierpka

          1. Adamczewska Daria
          2. Banasiewicz Jan
          3. Brzezicha Kacper
          4. Chrobak Martyna
          5. Doktór Emil
          6. Gałach Oskar
          7. Gąsiorek Michał
          8. Hudziński Wiktor
          9. Kahle Łukasz
          10. Koziarska Klaudia
          11. Kranz Dawid
          12. Michalska Julia
          13. Michalski Jakub
          14. Miszczyk Mikołaj
          15. Nowak Paweł
          16. Pacuła Weronika
          17. Płokarz Maria
          18. Płókarz Jakub
          19. Schubert Aleksandra
          20. Sieradzki Mikołaj
          21. Sklarek Szymon
          22. Śniotała Nikola
          23. Ulkowska Maja
          24. Zaprzalska Jagoda

          Wychowawca klasy : Hanna Śniadek

            1. Blaszkiewicz Kamil
            2. Dąbski Cyprian
            3. Filipiak Emilia
            4. Gąsiorek Marcin
            5. Jamroszczyk Jakub
            6. Jankowiak Oliwia
            7. Junik Tomasz
            8. Jurga Igor
            9. Koryciak Bartłomiej
            10. Maryniak Olga
            11. Matylek Żaneta
            12. Miszczyk Oliwia
            13. Musiałowski Adrian
            14. Niemand Zuzanna
            15. Roga Maria
            16. Stasiak Wiktoria
            17. Szczepańska Antonia
            18. Szydłowska Urszula
            19. Topolan Rozalia
            20. Ulkowska Oliwia
            21. Williams Maya
            22. Witkowski Karol
            23. Wołodźko Adam
            24. Zielezińska Aneta

            Wychowawca klasy : Renata Ziętek

              1. Banasiewicz Wojciech
              2. Drapiewski  Adrian
              3. Dziabas Kacper
              4. Gąsiorek Karolina
              5. Grabowiec Kamil
              6. Iwanek Michał
              7. Kluczberg Alicja
              8. Koryciak Marcel
              9. Kowalski Bartosz
              10. Kozłowski Oskar
              11. Kozyra Magdalena
              12. Kraska  Julia
              13. Kuczyńska Julita
              14. Maksyminko Kornel
              15. Rospęk  Sebastian
              16. Staśko Marika Otylia
              17. Szymanowska  Sandra
              18. Szymanowska  Zuzanna
              19. Waśko  Weronika
              20. Wawrzynowicz Miłosz
              21. Wczesny Dominik

              Wychowawca klasy : Halina Doktór

                1. Bajodek Nikodem Kacper
                2. Blaszkiewicz Julia Katarzyna
                3. Blaszkiewicz Lena Małgorzata
                4. Borkowska Alicja Sylwia
                5. Cegła Wiktoria Krystyna
                6. Drapiewski Hubert
                7. Dziabas Kacper
                8. Filipiak Ernest Krzysztof
                9. Gratzke Kamil
                10. Hoffmann Weronika
                11. Jurczak Kaja Teresa
                12. Karbarz Dawid
                13. Kasprzyk Zuzanna
                14. Koziarska Weronika
                15. Kozłowski Adam Tomasz
                16. Krezymon Patryk
                17. Kurka Agata Dominika
                18. Łuczak Konrad
                19. Kwiatkowski Maciej
                20. Maląg Przemysław Mateusz
                21. Mikołajczyk Nikola
                22. Nowacki Bartosz Filip
                23. Pastuszak Jessica Elżbieta
                24. Ratajczak Kacper Jan
                25. Sieradzki Jakub
                26. Sieroń Julia
                27. Skrzyńska Ines Maria
                28. Szorska Dagmara Weronika
                29. Śródka Magdalena
                30. Wielewicka Aleksandra Weronika
                31. Williams Stone Robert
                32. Wołodźko Alicja
                33. Zielezinska Natalia

                Gimnazjum 2018/2019

                Wychowawca klasy : Konrad Zieleziński

                  1. Boniek Katarzyna
                  2. Brodala Patryk
                  3. Brodala Sebastian
                  4. Chmielecka Karolina
                  5. Czerwieniec Norbert
                  6. Drapiewski Igor
                  7. Dziabas Klaudia
                  8. Franz Anna
                  9. Gąsiorek Ewelina
                  10. Geburek Norbert
                  11. Jamroszczyk Monika
                  12. Jaś Kacper
                  13. Jedliński Kacper
                  14. Kozyra Katarzyna
                  15. Krawczyk Amelia
                  16. Ługowski Norbert
                  17. Mania Dawid
                  18. Michalski Krystian
                  19. Mus Zofia
                  20. Nowaczyk Klaudia
                  21. Pacyna Monika
                  22. Piec Daria
                  23. Radoła Karol
                  24. Rudnik Patrycja
                  25. Szubert Adam
                  26. Tyjon Mirosław

                  Wychowawca klasy : Barbara Galbierczyk

                    1. Bąkowski Dawid
                    2. Burg Emil
                    3. Całujek Mariusz
                    4. Chilińska Oliwia
                    5. Czub Zuzanna
                    6. Czulińska Oliwia
                    7. Dwornik Iwo
                    8. Fibig Mariusz
                    9. Frankowski Bartosz
                    10. Gąbka Zuzanna
                    11. Górecka Róża
                    12. Grabowiec Julita
                    13. Grodowczyk Angelika
                    14. Hofman Monika
                    15. Jakieła Kamila
                    16. Kajda Kacper
                    17. Maleszka Robert
                    18. Marzecki Paweł
                    19. Młynarczyk Karolina
                    20. Mularczyk Klaudia
                    21. Nowak Martyna
                    22. Rembiok Aleksandra
                    23. Wala Kacper
                    24. Ziętek Zofia


                    Więcej artykułów…


                    Informujemy, że z dniem 25.05.2018r.

                    w Zespole Szkół w Sośniach

                    został powołany

                    Inspektor Ochrony Danych

                    Waldemar Dolata

                    kontakt:  w_dolata@wp.pl
















                    Aktualności


                    Dzisiaj jest: Piątek
                    19 Lipca 2019
                    Imieniny obchodzą
                    Alfred, Arseniusz, Lutobor, Rufin,
                    Wincenty, Wodzisław

                    Do końca roku zostało 166 dni.
                    Zodiak: Rak

                    Kontakt

                    Zespół Szkół w Sośniach

                    ul. Wielkopolska 43

                    63-435 Sośnie

                    tel./fax 62 739 10 23

                    e-mail: zssosnie@sosnie.pl