Policyjny Turniej Wiedzy „ Najlepszy z najlepszych”

(1 głos, średnia ocena 5.00 na 5)

14 grudnia 2018r. w Młodzieżowym Domu Kultury w Ostrowie Wlkp. odbył się finał Turnieju Wiedzy „ Najlepszy z Najlepszych”. Uczestniczyło w nim 9 zawodników kl. V szkół podstawowych reprezentujących wszystkie gminy powiatu Ostrowskiego.

Naszą gminę reprezentowała uczennica z naszej szkoły Aleksandra Schubert, która pokonała współzawodników ze szkół podstawowych w Gminie Sośnie. Zawodnicy musieli wykazać się znajomością przepisów ruchu drogowego, pierwszej pomocy, znajomością stopni policyjnych, numerów alarmowych różnych służb oraz strukturą organizacyjną policji.

W finale Aleksandra zajęła wysokie 3 miejsce ocierając się dosłownie o podium. Opiekunem reprezentantki był pan Andrzej Kędziora. Gratulujemy…


Informujemy, że z dniem 25.05.2018r.

w Zespole Szkół w Sośniach

został powołany

Inspektor Ochrony Danych

Waldemar Dolata

kontakt:  w_dolata@wp.pl

UBEZPIECZENIE COMPENSA


"Zatrzymać dzieje szkoły"


Aktualności


Dzisiaj jest: Sobota
18 Stycznia 2020
Imieniny obchodzą
Bogumił, Jaropełk, Krystyna, Liberata,
Małgorzata, Piotr, Pryska

Do końca roku zostało 349 dni.
Zodiak: Koziorożec

Kontakt

Zespół Szkół w Sośniach

ul. Wielkopolska 43

63-435 Sośnie

tel./fax 62 739 10 23

e-mail: zssosnie@sosnie.pl