Zatrzymać dzieje naszej szkoły dla przyszłych pokoleń

(0 głosów, średnia ocena 0 na 5)

6 maja 2019r. w Kaliszu został podpisany kolejny projekt  Szkoły Podstawowej w Sośniach i Stowarzyszenia „Razem dla Sośni”, który będzie dofinansowany przez Urząd Marszałkowski w Poznaniu. Projekt Zatrzymać dzieje naszej szkoły dla przyszłych pokoleń jest realizowany od maja do listopada 2019 r. Przedsięwzięcie to jest jednym z elementów przygotowań do obchodów uroczystości 30-lecia nadania szkole im. Janusza Korczaka.


Informujemy, że z dniem 25.05.2018r.

w Zespole Szkół w Sośniach

został powołany

Inspektor Ochrony Danych

Waldemar Dolata

kontakt:  w_dolata@wp.pl

UBEZPIECZENIE COMPENSA


"Zatrzymać dzieje szkoły"


Aktualności


Dzisiaj jest: Sobota
18 Stycznia 2020
Imieniny obchodzą
Bogumił, Jaropełk, Krystyna, Liberata,
Małgorzata, Piotr, Pryska

Do końca roku zostało 349 dni.
Zodiak: Koziorożec

Kontakt

Zespół Szkół w Sośniach

ul. Wielkopolska 43

63-435 Sośnie

tel./fax 62 739 10 23

e-mail: zssosnie@sosnie.pl