UDANY FINAŁ WOJEWÓDZKI DZIEWCZĄT „ PIŁKARSKA KADRA CZEKA” SZKÓŁ PODSTAWOWYCH W KOŹMINIE WLKP.

(1 głos, średnia ocena 5.00 na 5)

W środę 15 maja 2019 r. w Koźminie Wielkopolskim odbył się finał wojewódzki piłki nożnej  dziewcząt „ Piłkarska Kadra Czeka”. Przyjechały zespoły z następujących powiatów: krotoszyński, ostrzeszowski, koniński, kępiński i ostrowski – reprezentowany przez drużynę z Gminy Sośnie, która wygrała etap powiatowy. Trenerów i kierowników wszystkich drużyn na odprawie przyjął pan Piotr Walkowski, który przedstawił sprawy organizacyjne i regulaminowe. Dokonano również losowania drużyn.  Nasz zespół swój pierwszy mecz rozegrał z Krotoszynem, w którym po wyrównanej grze przegrał niestety  0:1. W drugim meczu dziewczyny grały z Koninem przegrywając 0:5. Mimo nie najlepszego początku nasza drużyna nie poddała się, ponieważ w następnych meczach było już tylko lepiej. Kolejny nasz występ to wygrana z drużyną z Kępna 2:0. Zwycięstwo dodało naszej drużynie skrzydeł. Ostatni mecz z ekipą z Trzcianki był rozgrywany pod dyktando tylko naszych dziewcząt,  który wygrały 4:0. W końcowej klasyfikacji nasza drużyna reprezentująca powiat ostrowski, zajęła trzecie miejsce w województwie.


Kapitan zespołu - Dagmara Szorska - zdobywczyni wszystkich bramek dla naszej drużyny, odebrała puchar. Poza  tym wszystkie zawodniczki otrzymały brązowe medale za zajęcie trzeciego miejsca w województwie. Po wręczeniu nagród uczestnicy zostali zaproszeni na smaczny obiad, po którym zadowoleni wróciliśmy do domu.


W składzie naszej drużyny znalazły się uczennice ze szkół podstawowych z Pawłowa, Granowca i Sośni. Skład zespołu:

  • bramka: Wiktoria Cegła
  • obrona: Lena Blaszkiewicz, Malwina Muszalska, Ines Skrzyńska, Kaja Jurczak
  • pomoc: Alicja Wołodźko, Dagmara Szorska, Jessica Pastuszak, Zuzanna Stasiak, Jagoda Bielecka i Julia Sieroń.
  • atak: Sandra Stasiak, Aleksandra Wielewicka


Informujemy, że z dniem 25.05.2018r.

w Zespole Szkół w Sośniach

został powołany

Inspektor Ochrony Danych

Waldemar Dolata

kontakt:  w_dolata@wp.pl

UBEZPIECZENIE COMPENSA


"Zatrzymać dzieje szkoły"


Aktualności


Dzisiaj jest: Sobota
18 Stycznia 2020
Imieniny obchodzą
Bogumił, Jaropełk, Krystyna, Liberata,
Małgorzata, Piotr, Pryska

Do końca roku zostało 349 dni.
Zodiak: Koziorożec

Kontakt

Zespół Szkół w Sośniach

ul. Wielkopolska 43

63-435 Sośnie

tel./fax 62 739 10 23

e-mail: zssosnie@sosnie.pl