Kolejny SUKCES naszej szkoły!

(0 głosów, średnia ocena 0 na 5)

Oddział Rejonowy Polskiego Czerwonego Krzyża w Ostrowie Wielkopolskim dokonał podsumowania akcji „Gorączka Złota” realizowanej na terenie powiatu ostrowskiego. Po raz kolejny nasza szkoła zajęła I miejsce w kategorii Zespołów Szkół - zebraliśmy 1 461,80 PLN  i 22,99 EUR.

Ogółem, w akcji brały udział 52 placówki szkolne. Uzyskane środki finansowe przeznaczono na organizację kolonii dla dzieci i młodzieży - piętnaścioro uczniów naszej szkoły uczestniczyło w  wypoczynku letnim w Krynicy Morskiej.

Serdecznie dziękujemy za zaangażowanie uczniom, rodzicom i wychowawcom.


Informujemy, że z dniem 25.05.2018r.

w Zespole Szkół w Sośniach

został powołany

Inspektor Ochrony Danych

Waldemar Dolata

kontakt:  w_dolata@wp.pl

UBEZPIECZENIE COMPENSA


"Zatrzymać dzieje szkoły"


Aktualności


Dzisiaj jest: Czwartek
6 Sierpnia 2020
Imieniny obchodzą
Felicysym, Jakub, January, Sława,
Stefan, Sykstus, Wincenty

Do końca roku zostało 148 dni.
Zodiak: Lew

Podręczniki szkolne 2019/2020

Kontakt

Zespół Szkół w Sośniach

ul. Wielkopolska 43

63-435 Sośnie

tel./fax 62 739 10 23

e-mail: zssosnie@sosnie.pl