Dzień Edukacji Narodowej

(1 głos, średnia ocena 5.00 na 5)

14 października obchodzimy Dzień Edukacji Narodowej zwany też często Dniem Nauczyciela. W naszej szkole również nie zapomniano o tym wyjątkowym święcie, tak ważnym dla wszystkich pracowników oświaty i samych uczniów. Z tej właśnie okazji 14 października 2019 r. odbyła się uroczysta akademia, podczas której uczniowie podziękowali nauczycielom za trud włożony w ich nauczanie i wychowanie, prezentując zabawne przedstawienie, obrazujące codzienne zmagania w pracy nauczyciela oraz ich perypetie z uczniami. Cała uroczystość przeplatana była piosenkami wykonywanymi przez nasz szkolny chór. Następnie głos zabrali zaproszeni goście, przewodnicząca Rady Rodziców Pani Iwona Schubert oraz Zastępca Wójta Gminy Sośnie Pan Dariusz Berek, którzy w tym wyjątkowym dniu życzyli wszystkim nauczycielom oraz pracownikom szkoły licznych sukcesów oraz satysfakcji w życiu zawodowym i osobistym. Po zakończeniu akademii wszyscy pracownicy szkoły oraz zaproszeni goście udali się na słodki poczęstunek. Przy tej okazji pragniemy również serdecznie podziękować fundatorom naszego poczęstunku przedsięwzięciu - Wielkopolska Wiara, realizowanego przez Centrum PISOP, którego celem jest zwiększenie zaangażowania obywateli i podejmowanie działań na rzecz wspólnego dobra społeczności lokalnej.


Informujemy, że z dniem 25.05.2018r.

w Zespole Szkół w Sośniach

został powołany

Inspektor Ochrony Danych

Waldemar Dolata

kontakt:  w_dolata@wp.pl

UBEZPIECZENIE COMPENSA


"Zatrzymać dzieje szkoły"














Aktualności


Dzisiaj jest: Środa
13 Listopada 2019
Imieniny obchodzą
Arkadiusz, Arkady, Brykcjusz, Eugeniusz,
Jan, Mikołaj, Stanisław, Walentyn

Do końca roku zostało 49 dni.
Zodiak: Skorpion

Kontakt

Zespół Szkół w Sośniach

ul. Wielkopolska 43

63-435 Sośnie

tel./fax 62 739 10 23

e-mail: zssosnie@sosnie.pl