VI Gminny Konkurs Ortograficzny Szkół Podstawowych i Gimnazjów o „Pióro Wójta”.

(12 głosów, średnia ocena 5.00 na 5)

    13 maja w piątek odbył się w Pawłowie VI Gminny Konkurs Ortograficzny Szkół Podstawowych i Gimnazjów o „Pióro Wójta” . Ideą tego konkursu jest promowanie poprawnej polszczyzny, rozbudzanie motywacji do pogłębiania wiedzy i umiejętności ortograficznych. Uczniowie mają możliwość sprawdzenia, w jakim stopniu udało im się opanować zasady ortografii i wziąć udział w sportowej rywalizacji.

    Uczestnicy mieli za zadanie napisać dyktando ortograficzne tak, by popełnić jak najmniej błędów. Naszą szkołę reprezentowali następujący uczniowie:

Szkoła podstawowa klasy I-III:

  1. Nikola Bielecka
  2. Julia Sobczak

Szkoła podstawowa klasy IV-VI:

  1. Aleksandra Grabowiec
  2. Weronika Szewczyk

Gimnazjum:

  1. Klaudia Noskowicz
  2. Aleksandra Rogala
  3. Agata Wojtczak
  4. Maksymilian Galbierczyk

    Niestety, tym razem  nikomu z naszej szkoły nie udało się zdobyć  głównej nagrody - „Pióra Wójta”. Najlepiej wypadła uczennica klasy II gimnazjum -  Agata Wojtczak, która znalazła się na III miejscu. Mamy nadzieję, że w przyszłym roku będzie lepiej. Dziękujemy wszystkim uczestnikom.

Konto RR
Szkoły Podstawowej:


63 8409 0001 0105 2878
2000 0002Informujemy, że z dniem 25.05.2018r.

w Zespole Szkół w Sośniach

został powołany

Inspektor Ochrony Danych

Waldemar Dolata

kontakt:  wd_iod@sosnie.pl

UBEZPIECZENIE InterRisk


"Zatrzymać dzieje szkoły"Aktualności


Dzisiaj jest: Sobota
23 Października 2021
Imieniny obchodzą
Ignacy, Iga, Ignacja, Żegota, Jan,
Marlena, Odilla, Roman, Seweryn, Teodor,
Włościsław

Do końca roku zostało 70 dni.
Zodiak: Waga