XI POWIATOWY TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ „Z PODWÓRKA NA STADION” O PUCHAR TYMBARKU

(4 głosów, średnia ocena 4.25 na 5)

   Dnia 10 maja 2011 roku w Wierzbnie odbyły się powiatowe zawody w piłkę nożną dziewcząt i chłopców klas III i młodszych. W kategorii chłopców startowały wszystkie szkoły naszej gminy, drużynę dziewcząt wystawiła tylko Szkoła Podstawowa w Sośniach. Mecze były rozgrywane na czterech boiskach trawiastych do piłki nożnej. Drużyny chłopców zostały podzielone na trzy grupy, z każdej z nich zwycięska drużyna awansowała do finału. Żadnej drużynie z naszej gminy nie udało się przejść do następnej rundy rozgrywek. Dziewczynki natomiast rywalizowały w jednej grupie, nasza reprezentacja zajęła II miejsce.

   Każdy zespół otrzymał statuetkę i dyplom za udział w turnieju, wszyscy zawodnicy startujący w zawodach otrzymali dyplomy. Dziewczynki, które zajęły II miejsce, otrzymały puchar i karton płatków kukurydzianych.

Konto RR
Szkoły Podstawowej:


63 8409 0001 0105 2878
2000 0002Informujemy, że z dniem 25.05.2018r.

w Zespole Szkół w Sośniach

został powołany

Inspektor Ochrony Danych

Waldemar Dolata

kontakt:  wd_iod@sosnie.pl

UBEZPIECZENIE InterRisk


"Zatrzymać dzieje szkoły"Aktualności


Dzisiaj jest: Sobota
23 Października 2021
Imieniny obchodzą
Ignacy, Iga, Ignacja, Żegota, Jan,
Marlena, Odilla, Roman, Seweryn, Teodor,
Włościsław

Do końca roku zostało 70 dni.
Zodiak: Waga