Prezentacja klas

Prezentacja Klas 2019/2020

Szkoła Podstawowa 2019/2020

Wychowawca klasy : Grażyna Szczepańska

  1. Bronowicka Lena
  2. Galbierczyk Hanna
  3. Hajduk Lena
  4. Kamzol Klaudia
  5. Karbowy Bartosz
  6. Michalak Wojtek
  7. Milian Malina
  8. Młynarczyk Marcel
  9. Rasiak Zuzanna
  10. Rychlik – Szczawiński Marcel
  11. Schubert Igor
  12. Schubert Zofia
  13. Sówka Kacper
  14. Stekiel Jacek
  15. Urbaniak Paweł
  16. Wrona Kacper
  17. Zemski Tomasz
  18. Zimniak Natalia

    Wychowawca klasy : Renata Ziętek

    1. Antoniewicz Eliza
    2. Bajodek Nadia
    3. Borkowska Dominika
    4. Chmielewska Pola
    5. Fibig Julia
    6. Filipiak Kornel
    7. Galbierczyk Agata
    8. Jankowiak Blanka
    9. Jaszewski Bartosz
    10. Krawiec Bartosz
    11. Los Adam
    12. Ławniczak Tymon
    13. Michalak Tymoteusz
    14. Niedźwiecka Jowita
    15. Południak Sandra
    16. Rospęk Bartosz
    17. Szymanowska Patrycja

      Wychowawca klasy : Lilla Śmigielska

      1. Bagiński Michał
      2. Baszczok Iga
      3. Chalińska Krystyna
      4. Czop Gabriel Paweł
      5. Domagała Wojciech
      6. Hudzińska Nikola Agnieszka
      7. Kozłowska Lidia Maria
      8. Kwatera Sandra
      9. Kwiatkowska Julia
      10. Mensfeld Filip Jan
      11. Michalska Maja
      12. Myszkowski  Antoni Stanisław
      13. Nowak Jakub Piotr
      14. Sobczak Izabela Maria
      15. Waśko Martyna
      16. Zaprzalski Mateusz

      Wychowawca klasy : Danuta Dolata

      1. Andrzejczak Marcelina
      2. Barczak Igor
      3. Bojarczuk Jakub
      4. Chmielecki Filip
      5. Ciechanowski Witold
      6. Dolata Franciszek
      7. Dudczak Nina
      8. Eckert Jakub
      9. Jabłoński Franciszek
      10. Jamrozik Jędrzej
      11. Krawczyk Miłosz
      12. Krezymon Dominika
      13. Kuczyński Michał
      14. Kujawa Julia
      15. Pelc Zuzanna
      16. Pokrzywka Jan
      17. Rychlik–Szczawiński Konrad
      18. Szymańska Anna
      19. Szymańska Dagmara
      20. Szymańska Wiktoria
      21. Turski Tomasz
      22. Zielezinski Michał
      23. Matyba Tomasz

      Wychowawca klasy : Marika Jędrzejewska

      1. Kozłowska Jagoda
      2. Krawczyk Weronika
      3. Miszczyk Michalina
      4. Mogiłka Mateusz
      5. Paździor Damian
      6. Pigłowska Zofia
      7. Pigłowski Jakub
      8. Plewa Mateusz
      9. Skraburska Aleksandra
      10. Urbaniak Kacper
      11. Wardzyk Julia
      12. Wczesna Adrianna
      13. Wielewicka Weronika
      14. Noskowicz Konrad

      Wychowawca klasy : Izabela Kim

      1. Bojarczuk Wojciech
      2. Borkowski Bartosz
      3. Deresińska Sandra
      4. Deresiński Jakub
      5. Drapiewski Dawid
      6. Eckert Zuzanna
      7. Graja Michał
      8. Gruca Kinga
      9. Jamroszczyk Nikola
      10. Jurek Norbert
      11. Kłobus Jagoda
      12. Lepka Klara
      13. Pinkowska Michalina
      14. Pinkowska Wiktoria
      15. Rasiak Nadia
      16. Schubert Julia
      17. Stasiak Agata
      18. Stekiel Agata
      19. Śniadek Artur
      20. Śniatała Olga
      21. Śniatała Wiktoria
      22. Świątek Oskar
      23. Zemska Amelia
      24. Klepacz Maja
      25. Maj Daria
      26. Wielewicka Oliwia
      27. Jamroszczyk Dawid

      Wychowawca klasy : Dorota Cierpka

      1. Adamczewska Daria
      2. Banasiewicz Jan
      3. Banaś Oliwia
      4. Brzezicha Kacper
      5. Chrobak Martyna
      6. Doktór Emil
      7. Gałach Oskar
      8. Gąsiorek Michał
      9. Hudziński Wiktor
      10. Kahla Łukasz
      11. Kowalski Jakub
      12. Koziarska Klaudia
      13. Kranz Dawid
      14. Mania Kacper Oskar
      15. Matyba Roman
      16. Michalska Julia
      17. Michalski Jakub
      18. Miszczyk Mikołaj
      19. Nowak Paweł
      20. Pacuła Weronika
      21. Płokarz Maria
      22. Schubert Aleksandra
      23. Sieradzki Mikołaj
      24. Sklarek Szymon
      25. Śniotała Nikola
      26. Ulkowska Majka
      27. Woźniak Kamil
      28. Zaprzalska Jagoda

      Wychowawca klasy : Hanna Śniadek

      1. Blaszkiewicz Kamil
      2. Dąbski Cyprian
      3. Filipiak Emilia
      4. Gąsiorek Marcin
      5. Jamroszczyk Jakub
      6. Jankowiak Oliwia
      7. Junik Tomasz
      8. Jurga Igor Krzysztof
      9. Koryciak Bartłomiej
      10. Maryniak Olga
      11. Matylek Żaneta
      12. Miszczyk Oliwia
      13. Musiałowski Adrian
      14. Niemand Zuzanna
      15. Stasiak Wiktoria
      16. Szczepańska Antonia
      17. Szydłowska Urszula
      18. Topolan Rozalia
      19. Ulkowska Oliwia
      20. Williams Maja
      21. Witkowski Karol
      22. Wołodźko Adam
      23. Zielezińska Aneta
      24. Dubiel Karolina Martyna
      25. Pawłowska Wiktoria
      26. Pawłowski Dominik
      27. Woźniak Karolina
      28. Boniek Paweł Emil
      29. Siof Jakub
      30. Maksyminko Kornel
      31. Kozłowski Oskar



      Wychowawca klasy : Konrad Zieleziński


      1. Banasiewicz Wojciech
      2. Drapiewski Adrian
      3. Dziabas Kacper
      4. Gąsiorek Karolina
      5. Grabowiec Kamil
      6. Iwanek Michał
      7. Kluczberg Alicja
      8. Koryciak Marcel
      9. Kowalski Bartosz
      10. Kozyra Magdalena
      11. Kraska Julia
      12. Kuczyńska Julita
      13. Rospęk Sebastian
      14. Staśko Marika
      15. Szymanowska Sandra
      16. Szymanowska Zuzanna
      17. Waśko Weronika
      18. Wawrzynowicz Miłosz
      19. Wczesny Dominik


      Antoniewicz Eliza

      Bajodek Nadia

      Borkowska Dominika

      Chmielewska Pola

      Fibig Julia

      Filipiak Kornel

      Galbierczyk Agata

      Jankowiak Blanka

      Jaszewski Bartosz

      Krawiec Bartosz

      Los Adam

      Ławniczak Tymon

      Michalak Tymoteusz

      Niedźwiecka Jowita

      12212808583, 28.01.2012

      Południak Sandra

      Rospęk Bartosz

      Szymanowska Patrycja

      Prezentacja Klas 2018/2019

      Szkoła Podstawowa 2018/2019

      Wychowawca klasy : Lilla Śmigielska

        1. Bagiński Michał
        2. Baszczok Iga
        3. Chalińska Krystyna
        4. Czop Gabriel
        5. Domagała Wojciech
        6. Hudzińska Nikola
        7. Kozłowska Lidia
        8. Kulas Amelia
        9. Kwatera Sandra
        10. Kwiatkowska Julia
        11. Mensfeld Filip
        12. Michalska Maja
        13. Myszkowski Antoni
        14. Nowak Jakub
        15. Sobczak Izabela
        16. Waśko Martyna
        17. Zaprzalski Mateusz

        Wychowawca klasy : Danuta Dolata

          1. Andrzejczak Marcelina
          2. Barczak Igor
          3. Bojarczuk Jakub
          4. Chmielecki Filip
          5. Ciechanowski Witold
          6. Dolata Franciszek
          7. Dudczak Nina
          8. Eckert Jakub
          9. Jabłoński Franciszek
          10. Jamrozik Jędrzej
          11. Krawczyk  Miłosz
          12. Krezymon Dominika
          13. Kuczyński Michał
          14. Kujawa Julia
          15. Pelc Zuzanna
          16. Pokrzywka Jan
          17. Rychlik – Szczawiński Konrad
          18. Szymańska Anna
          19. Szymańska Dagmara
          20. Szymańska Wiktoria
          21. Turski Tomasz
          22. Zieleziński Michał

          Wychowawca klasy : Grażyna Szczepańska

          1. Kozłowska Jagoda
          2. Krawczyk Weronika
          3. Miszczyk Michalina
          4. Mogiłka Mateusz
          5. Paździor Damian
          6. Pigłowska Zofia
          7. Pigłowski Jakub
          8. Plewa Mateusz
          9. Skraburska Aleksandra
          10. Urbaniak Kacper
          11. Wardzyk Julia
          12. Wczesna Adrianna
          13. Wielewicka Weronika

          Wychowawca klasy : Izabela Kim

            1. Bojarczuk Wojciech Czesław
            2. Borkowski Bartosz Hubert
            3. Deresińska Sandra
            4. Deresiński Jakub
            5. Drapiewski Dawid Robert
            6. Eckert Zuzanna Weronika
            7. Fabiś Amelia
            8. Graja Michał Andrzej
            9. Gruca Kinga
            10. Jamroszczyk Dawid Piotr
            11. Jamroszczyk Nicola Cecylia
            12. Jurek Norbert Piotr
            13. Klepacz Maja Maria
            14. Kłobus Jagoda Aleksandra
            15. Lepka Klara Helena
            16. Maj Daria Maria
            17. Noskowicz Konrad Marek
            18. Pinkowska Michalina
            19. Pinkowska Wiktoria
            20. Rasiak Nadia
            21. Schubert Julia
            22. Stasiak Agata Justyna
            23. Stekiel Agata Kinga
            24. Śniadek Artur Maciej
            25. Śniatała Wiktoria
            26. Śniatała Olga
            27. Świątek Oskar
            28. Wielewicka Oliwia Weronika
            29. Zemska Amelia

            Wychowawca klasy : Dorota Cierpka

              1. Adamczewska Daria
              2. Banasiewicz Jan
              3. Brzezicha Kacper
              4. Chrobak Martyna
              5. Doktór Emil
              6. Gałach Oskar
              7. Gąsiorek Michał
              8. Hudziński Wiktor
              9. Kahle Łukasz
              10. Koziarska Klaudia
              11. Kranz Dawid
              12. Michalska Julia
              13. Michalski Jakub
              14. Miszczyk Mikołaj
              15. Nowak Paweł
              16. Pacuła Weronika
              17. Płokarz Maria
              18. Płókarz Jakub
              19. Schubert Aleksandra
              20. Sieradzki Mikołaj
              21. Sklarek Szymon
              22. Śniotała Nikola
              23. Ulkowska Maja
              24. Zaprzalska Jagoda

              Wychowawca klasy : Hanna Śniadek

                1. Blaszkiewicz Kamil
                2. Dąbski Cyprian
                3. Filipiak Emilia
                4. Gąsiorek Marcin
                5. Jamroszczyk Jakub
                6. Jankowiak Oliwia
                7. Junik Tomasz
                8. Jurga Igor
                9. Koryciak Bartłomiej
                10. Maryniak Olga
                11. Matylek Żaneta
                12. Miszczyk Oliwia
                13. Musiałowski Adrian
                14. Niemand Zuzanna
                15. Roga Maria
                16. Stasiak Wiktoria
                17. Szczepańska Antonia
                18. Szydłowska Urszula
                19. Topolan Rozalia
                20. Ulkowska Oliwia
                21. Williams Maya
                22. Witkowski Karol
                23. Wołodźko Adam
                24. Zielezińska Aneta

                Wychowawca klasy : Renata Ziętek

                  1. Banasiewicz Wojciech
                  2. Drapiewski  Adrian
                  3. Dziabas Kacper
                  4. Gąsiorek Karolina
                  5. Grabowiec Kamil
                  6. Iwanek Michał
                  7. Kluczberg Alicja
                  8. Koryciak Marcel
                  9. Kowalski Bartosz
                  10. Kozłowski Oskar
                  11. Kozyra Magdalena
                  12. Kraska  Julia
                  13. Kuczyńska Julita
                  14. Maksyminko Kornel
                  15. Rospęk  Sebastian
                  16. Staśko Marika Otylia
                  17. Szymanowska  Sandra
                  18. Szymanowska  Zuzanna
                  19. Waśko  Weronika
                  20. Wawrzynowicz Miłosz
                  21. Wczesny Dominik

                  Wychowawca klasy : Halina Doktór

                    1. Bajodek Nikodem Kacper
                    2. Blaszkiewicz Julia Katarzyna
                    3. Blaszkiewicz Lena Małgorzata
                    4. Borkowska Alicja Sylwia
                    5. Cegła Wiktoria Krystyna
                    6. Drapiewski Hubert
                    7. Dziabas Kacper
                    8. Filipiak Ernest Krzysztof
                    9. Gratzke Kamil
                    10. Hoffmann Weronika
                    11. Jurczak Kaja Teresa
                    12. Karbarz Dawid
                    13. Kasprzyk Zuzanna
                    14. Koziarska Weronika
                    15. Kozłowski Adam Tomasz
                    16. Krezymon Patryk
                    17. Kurka Agata Dominika
                    18. Łuczak Konrad
                    19. Kwiatkowski Maciej
                    20. Maląg Przemysław Mateusz
                    21. Mikołajczyk Nikola
                    22. Nowacki Bartosz Filip
                    23. Pastuszak Jessica Elżbieta
                    24. Ratajczak Kacper Jan
                    25. Sieradzki Jakub
                    26. Sieroń Julia
                    27. Skrzyńska Ines Maria
                    28. Szorska Dagmara Weronika
                    29. Śródka Magdalena
                    30. Wielewicka Aleksandra Weronika
                    31. Williams Stone Robert
                    32. Wołodźko Alicja
                    33. Zielezinska Natalia

                    Gimnazjum 2018/2019

                    Wychowawca klasy : Konrad Zieleziński

                      1. Boniek Katarzyna
                      2. Brodala Patryk
                      3. Brodala Sebastian
                      4. Chmielecka Karolina
                      5. Czerwieniec Norbert
                      6. Drapiewski Igor
                      7. Dziabas Klaudia
                      8. Franz Anna
                      9. Gąsiorek Ewelina
                      10. Geburek Norbert
                      11. Jamroszczyk Monika
                      12. Jaś Kacper
                      13. Jedliński Kacper
                      14. Kozyra Katarzyna
                      15. Krawczyk Amelia
                      16. Ługowski Norbert
                      17. Mania Dawid
                      18. Michalski Krystian
                      19. Mus Zofia
                      20. Nowaczyk Klaudia
                      21. Pacyna Monika
                      22. Piec Daria
                      23. Radoła Karol
                      24. Rudnik Patrycja
                      25. Szubert Adam
                      26. Tyjon Mirosław

                      Wychowawca klasy : Barbara Galbierczyk

                        1. Bąkowski Dawid
                        2. Burg Emil
                        3. Całujek Mariusz
                        4. Chilińska Oliwia
                        5. Czub Zuzanna
                        6. Czulińska Oliwia
                        7. Dwornik Iwo
                        8. Fibig Mariusz
                        9. Frankowski Bartosz
                        10. Gąbka Zuzanna
                        11. Górecka Róża
                        12. Grabowiec Julita
                        13. Grodowczyk Angelika
                        14. Hofman Monika
                        15. Jakieła Kamila
                        16. Kajda Kacper
                        17. Maleszka Robert
                        18. Marzecki Paweł
                        19. Młynarczyk Karolina
                        20. Mularczyk Klaudia
                        21. Nowak Martyna
                        22. Rembiok Aleksandra
                        23. Wala Kacper
                        24. Ziętek Zofia


                        Prezentacja Klas 2017/2018

                        Szkoła Podstawowa 2017/2018

                        Wychowawca klasy : Danuta Dolata

                          1. Andrzejczak Marcelina
                          2. Barczak Igor - Kałkowskie
                          3. Bojarczuk Jakub
                          4. Chmielecki Filip
                          5. Ciechanowski Witold
                          6. Dolata Franciszek
                          7. Dudczak Nina
                          8. Eckert Jakub – Moja Wola
                          9. Jabłoński Franciszek
                          10. Jamrozik Jędrzej
                          11. Krawczyk Miłosz
                          12. Krezymon Dominika - Janisławice
                          13. Kuczyński Michał
                          14. Kujawa Julia
                          15. Pelc Zuzanna
                          16. Pokrzywka Jan
                          17. Rychlik–Szczawiński Konrad
                          18. Szymańska  Anna
                          19. Szymańska Dagmara
                          20. Szymańska Wiktoria
                          21. Turski Tomasz - Janisławice
                          22. Zielezinski Michał

                            Wychowawca klasy : Grażyna Szczepańska

                              1. Budzińska Liliana
                              2. Krawczyk Weronika
                              3. Kozłowska Jagoda
                              4. Miszczyk Michalina
                              5. Mogiłka Mateusz
                              6. Paździor Damian
                              7. Pigłowska Zofia
                              8. Pigłowski Jakub
                              9. Plewa Mateusz
                              10. Skraburska Aleksandra
                              11. Urbaniak Kacper
                              12. Wardzyk Julia
                              13. Wielewicka Weronika

                                Wychowawca klasy : Małgorzata Krzyżanowska

                                  1. Bojarczuk Wojciech
                                  2. Borkowski Bartosz
                                  3. Deresińska Sandra
                                  4. Deresiński Jakub
                                  5. Drapiewski Dawid
                                  6. Eckert Zuzanna
                                  7. Fabiś Amelia
                                  8. Graja Michał
                                  9. Gruca Kinga
                                  10. Jamroszczyk Nikola
                                  11. Jurek Norbert
                                  12. Klepacz Maja
                                  13. Kłobus Jagoda
                                  14. Lepka Klara
                                  15. Maj Daria
                                  16. Pinkowska Michalina
                                  17. Pinkowska Wiktoria
                                  18. Rasiak Nadia
                                  19. Schubert Julia
                                  20. Stasiak Agata
                                  21. Stekiel Agata
                                  22. Śniadek Artur
                                  23. Śniatała Olga
                                  24. Śniatała Wiktoria
                                  25. Świątek Oskar
                                  26. Wielewicka Oliwia
                                  27. Zemska Amelia

                                    Wychowawca klasy : Dorota Cierpka

                                    1. Adamczewska Daria
                                    2. Banasiewicz Jan
                                    3. Brzezicha Kacper
                                    4. Chrobak Martyna
                                    5. Doktór Emil
                                    6. Gałach Oskar
                                    7. Gąsiorek Michał
                                    8. Hudziński Wiktor
                                    9. Jamroszczyk Dawid
                                    10. Kahla Łukasz
                                    11. Kowalski Jakub
                                    12. Koziarska Klaudia
                                    13. Kranz Dawid
                                    14. Michalska Julia
                                    15. Michalski Jakub
                                    16. Miszczyk Mikołaj
                                    17. Nowak Paweł
                                    18. Pacuła Weronika
                                    19. Płokarz Maria
                                    20. Schubert Aleksandra
                                    21. Sieradzki Mikołaj
                                    22. Sklarek Szymon
                                    23. Śniotała Nikola
                                    24. Ulkowska Majka
                                    25. Zaprzalska Jagoda

                                    Wychowawca klasy : Hanna Śniadek

                                    1. Blaszkiewicz Kamil
                                    2. Dąbski Cyprian
                                    3. Filipiak Emilia
                                    4. Gąsiorek Marcin
                                    5. Jamroszczyk Jakub
                                    6. Jankowiak Oliwia
                                    7. Junik Tomasz
                                    8. Jurga Igor Krzysztof
                                    9. Koryciak Bartłomiej
                                    10. Maryniak Olga
                                    11. Matylek Żaneta
                                    12. Miszczyk Oliwia
                                    13. Musiałowski Adrian
                                    14. Niemand Zuzanna
                                    15. Roga Maria
                                    16. Stasiak Wiktoria
                                    17. Szczepańska Antonia
                                    18. Szydłowska Urszula
                                    19. Topolan Rozalia
                                    20. Ulkowska Oliwia
                                    21. Witkowski Karol
                                    22. Wołodźko Adam
                                    23. Williams Maja
                                    24. Zielezińska Aneta

                                    Wychowawca klasy : Renata Ziętek

                                    1. Banasiewicz Wojciech
                                    2. Drapiewski  Adrian
                                    3. Dziabas Kacper
                                    4. Gąsiorek Karolina
                                    5. Grabowiec Kamil
                                    6. Iwanek Michał
                                    7. Kluczberg Alicja
                                    8. Koryciak Marcel
                                    9. Kowalski Bartosz
                                    10. Kozyra Magdalena
                                    11. Kraska  Julia
                                    12. Kuczyńska Julita
                                    13. Rospęk  Sebastian
                                    14. Stąśko Marika
                                    15. Szymanowska  Sandra
                                    16. Szymanowska  Zuzanna
                                    17. Waśko  Weronika
                                    18. Wawrzynowicz Miłosz

                                    Wychowawca klasy : Halina Doktór

                                    1. Bajodek Nikodem
                                    2. Blaszkiewicz Julia
                                    3. Blaszkiewicz Lena
                                    4. Borkowska Alicja
                                    5. Cegła Wiktoria
                                    6. Drapiewski Hubert
                                    7. Dziabas Kacper
                                    8. Filipiak Ernest
                                    9. Gratzke Kamil
                                    10. Hoffmann Weronika
                                    11. Jurczak Kaja
                                    12. Karbarz Dawid
                                    13. Kasprzyk Zuzanna
                                    14. Koziarska Weronika
                                    15. Kozłowski  Adam
                                    16. Kozłowski Oskar
                                    17. Krezymon Patryk
                                    18. Kurka Agata
                                    19. Kwiatkowski Maciej
                                    20. Maksyminko  Kornel
                                    21. Maląg Przemysław
                                    22. Mikołajczyk Nikola
                                    23. Nowacki Bartosz
                                    24. Pastuszak Jessica
                                    25. Ratajczak Kacper
                                    26. Sieradzki Jakub
                                    27. Sieroń Julia
                                    28. Skrzyńska Ines
                                    29. Szorska Dagmara
                                    30. Śródka Magdalena
                                    31. Wielewicka Aleksandra
                                    32. Williams Stone
                                    33. Wołodźko Alicja
                                    34. Zielezinska Natalia

                                    Gimnazjum 2017/2018

                                    Wychowawca klasy : Konrad Zieleziński

                                    1. Boniek Katarzyna
                                    2. Brodala Patryk
                                    3. Brodala Sebastian
                                    4. Chmielecka Karolina
                                    5. Czerwieniec Norbert
                                    6. Drapiewski Igor
                                    7. Dziabas Klaudia
                                    8. Franc Anna
                                    9. Gąsiorek Ewelina
                                    10. Geburek Norbert
                                    11. Jamroszczyk Monika
                                    12. Jaś Kacper
                                    13. Jedliński Kacper
                                    14. Kowalczyk Jowita
                                    15. Kozyra Katarzyna
                                    16. Krawczyk Amelia
                                    17. Ługowski Norbert
                                    18. Mania Dawid
                                    19. Michalski Krystian
                                    20. Mus Zofia
                                    21. Nowaczyk Klaudia
                                    22. Pacyna Monika
                                    23. Piec Daria
                                    24. Radoła Karol
                                    25. Rudnik Patrycja
                                    26. Szubert Adam
                                    27. Tyjon Mirosław

                                    Wychowawca klasy : Barbara Galbierczyk

                                    1. Bąkowski Dawid
                                    2. Burg Emil
                                    3. Całujek Mariusz
                                    4. Chilińska Oliwia
                                    5. Czub Zuzanna
                                    6. Czulińska Oliwia
                                    7. Dwornik Iwo
                                    8. Fibig Mariusz
                                    9. Frankowski Bartosz
                                    10. Gąbka Zuzanna
                                    11. Górecka Róża
                                    12. Grabowiec Julita
                                    13. Grodowczyk Angelika
                                    14. Hofman Monika
                                    15. Jakieła Kamila
                                    16. Kajda Kacper
                                    17. Łuczak Konrad
                                    18. Maleszka Robert
                                    19. Marzecki Paweł
                                    20. Młynarczyk  Karolina
                                    21. Mularczyk Klaudia
                                    22. Nowak Martyna
                                    23. Rembiok Aleksandra
                                    24. Wala Kacper
                                    25. Ziętek Zofia

                                    Wychowawca klasy : Anna Wilczura

                                    1. Andrzejczak Miłosz
                                    2. Boniek Karina
                                    3. Chałupka Ewelina
                                    4. Dubiel Iwona
                                    5. Dziewoński  Michał
                                    6. Fibig Aleksandra
                                    7. Galbierczyk Dawid
                                    8. Kordacki  Kacper
                                    9. Kowalczyk Oliwia
                                    10. Kwatera Nina
                                    11. Pichliński Bartosz
                                    12. Ptak Dariusz
                                    13. Rogier Sandra
                                    14. Skrzyńska Amelia
                                    15. Szczepanik Patryk
                                    16. Szorski Wojciech
                                    17. Szpytma Błażej
                                    18. Wawrzynowicz Sandra
                                    19. Wielewicki  Kacper
                                    20. Wilczek Karolina
                                    21. Witczak Daria
                                    22. Wlazła Nikola
                                    23. Wojda Nikodem
                                    24. Zielezińska Magdalena

                                    Wychowawca klasy : Robert Hudziński

                                    1. Bąkowska Milena
                                    2. Bąkowski Jakub
                                    3. Drapiewski Mateusz
                                    4. Dziabas Jakub
                                    5. Galbierczyk Łukasz
                                    6. Grobelna Marika
                                    7. Kałandziak Patryk
                                    8. Kapa Marcelina
                                    9. Marczak Kamil
                                    10. Mróz Dominika
                                    11. Niemand Norbert
                                    12. Orłowska Agata
                                    13. Pietras Fabian
                                    14. Pilarski Miłosz
                                    15. Płocka Łucja
                                    16. Roga Wojciech
                                    17. Skoczylas Marcin
                                    18. Szczot Bartosz
                                    19. Szczot Julia
                                    20. Walczak Marcel
                                    21. Wieczorek Hubert
                                    22. Witkowska Dagmara
                                    23. Ząb Marika
                                    24. Żychlińska Kamila

                                    Prezentacja klas 2016/2017

                                    Szkoła Podstawowa 2016/2017

                                    Wychowawca klasy : Grażyna Szczepańska

                                    1. Budzińska Liliana
                                    2. Miszczyk Michalina
                                    3. Mogiłka Mateusz
                                    4. Paździor Damian
                                    5. Plewa Mateusz
                                    6. Skraburska Aleksandra
                                    7. Urbaniak Kacper
                                    8. Wardzyk Julia

                                    Wychowawca klasy : Małgorzata Krzyżanowska

                                    1. Bojarczuk Wojciech
                                    2. Borkowski Bartosz
                                    3. Deresinska Sandra
                                    4. Deresinski Jakub
                                    5. Drapiewski Dawid
                                    6. Eckert Zuzanna
                                    7. Fabiś Amelia
                                    8. Graja Michał
                                    9. Gruca Kinga
                                    10. Jamroszczyk Nikola
                                    11. Jurek Norbert
                                    12. Kłobus Jagoda
                                    13. Lepka Klara
                                    14. Pinkowska Michalina
                                    15. Pinkowska Wiktoria
                                    16. Rasiak Nadia
                                    17. Schubert Julia
                                    18. Stasiak Agata
                                    19. Stekiel Agata
                                    20. Śniadek Artur
                                    21. Śniatała Olga
                                    22. Śniatała Wiktoria
                                    23. Świątek Oskar
                                    24. Zemska Amelia

                                    Wychowawca klasy : Danuta Dolata

                                    1. Brzezicha Kacper Piotr
                                    2. Chrobak Martyna Magdalena
                                    3. Gąsiorek Michał Krzysztof
                                    4. Michalska Julia
                                    5. Michalski Jakub Paweł
                                    6. Miszczyk Mikołaj
                                    7. Pacuła Weronika
                                    8. Rdzanek Nikola
                                    9. Schubert Aleksandra
                                    10. Sieradzki Mikołaj
                                    11. Sklarek Szymon
                                    12. Ulkowska Maja Anna
                                    13. Zaprzalska Jagoda

                                    Wychowawca klasy : Justyna Zielezińska

                                    1. Adamczewska Daria
                                    2. Doktór Emil
                                    3. Gałach Oskar
                                    4. Hudziński Wiktor
                                    5. Jamroszczyk Dawid
                                    6. Kahla Łukasz
                                    7. Kowalski Jakub
                                    8. Koziarska Klaudia
                                    9. Kranz Dawid
                                    10. Nowak Paweł
                                    11. Płokarz Maria
                                    12. Siedlecki Adam
                                    13. Śniotała Nikola

                                    Wychowawca klasy : Hanna Śniadek

                                    1. Blaszkiewicz Kamil
                                    2. Dąbski Cyprian
                                    3. Filipiak Emilia
                                    4. Gąsiorek Marcin
                                    5. Jamroszczyk Jakub
                                    6. Jankowiak Oliwia
                                    7. Junik Tomasz
                                    8. Jurga Igor Krzysztof
                                    9. Koryciak Bartłomiej
                                    10. Maryniak Olga
                                    11. Matylek Żaneta
                                    12. Miszczyk Oliwia
                                    13. Musiałowski Adrian
                                    14. Niemand Zuzanna
                                    15. Roga Maria
                                    16. Stasiak Wiktoria
                                    17. Szczepańska Antonia
                                    18. Szydłowska Urszula
                                    19. Topolan Rozalia
                                    20. Ulkowska Oliwia
                                    21. Witkowski Karol
                                    22. Wołodźko Adam
                                    23. Williams Maja
                                    24. Zielezińska Aneta

                                    Wychowawca klasy : Renata Ziętek

                                    1. Drapiewski Adrian
                                    2. Dziabas Kacper
                                    3. Gąsiorek Karolina
                                    4. Grabowiec Kamil
                                    5. Iwanek Michał
                                    6. Kluczberg Alicja
                                    7. Koryciak Marcel
                                    8. Kowalski Bartosz
                                    9. Kozyra Magdalena
                                    10. Kraska Julia
                                    11. Kuczyńska Julita
                                    12. Rospęk Sebastian
                                    13. Staśko Marika
                                    14. Szymanowska Sandra
                                    15. Szymanowska Zuzanna
                                    16. Waśko Weronika

                                    Wychowawca klasy : Jerzy Serafin

                                    1. Bajodek Nikodem
                                    2. Blaszkiewicz Julia
                                    3. Blaszkiewicz Lena
                                    4. Borkowska Alicja
                                    5. Cegła Wiktoria
                                    6. Drapiewski Hubert
                                    7. Filipiak Ernest
                                    8. Gratzke Kamil
                                    9. Hoffmann Weronika
                                    10. Jurczak Kaja
                                    11. Karbarz Dawid
                                    12. Kasprzyk Zuzanna
                                    13. Koziarska Weronika
                                    14. Krezymon Patryk
                                    15. Kwiatkowski Maciej
                                    16. Maląg Przemysław
                                    17. Nowacki Bartosz
                                    18. Pastuszak Jessica
                                    19. Ratajczak Kacper
                                    20. Sieradzki Jakub
                                    21. Sieroń Julia
                                    22. Skrzyńska Inez
                                    23. Szorska Dagmara
                                    24. Williams Stone
                                    25. Wołodźko Alicja
                                    26. Zielezinska Natalia

                                    Gimnazjum 2016/2017

                                    Wychowawca klasy : Konrad Zieleziński

                                    1. Boniek Katarzyna
                                    2. Brodala Patryk
                                    3. Brodala Sebastian
                                    4. Chmielecka Karolina – nauczanie indywidualne
                                    5. Czerwieniec Norbert
                                    6. Drapiewski Igor
                                    7. Dziabas Klaudia
                                    8. Franc Anna
                                    9. Gąsiorek Ewelina
                                    10. Geburek Norbert
                                    11. Jamroszczyk Monika
                                    12. Jaś Kacper
                                    13. Jedliński Kacper
                                    14. Karkoszka Miłosz
                                    15. Kowalczyk Jowita
                                    16. Kowalczyk Arkadiusz
                                    17. Kozyra Katarzyna
                                    18. Kozłowski Oskar
                                    19. Krawczyk Amelia
                                    20. Ługowski Norbert
                                    21. Mania Dawid
                                    22. Mus Zofia
                                    23. Nowaczyk Klaudia
                                    24. Pacyna Monika
                                    25. Piec Daria
                                    26. Radoła Karol
                                    27. Rudnik Patrycja
                                    28. Szubert Adam
                                    29. Tyjon Mirosław

                                    Wychowawca klasy : Barbara Galbierczyk

                                    1. Bąkowski Dawid
                                    2. Burg Emil
                                    3. Całujek Mariusz
                                    4. Chilińska Oliwia
                                    5. Czub Zuzanna
                                    6. Czulińska Oliwia
                                    7. Dera Karol
                                    8. Dwornik Iwo
                                    9. Fibig Mariusz
                                    10. Frankowski Bartosz
                                    11. Gąbka Zuzanna
                                    12. Górecka Róża
                                    13. Grabowiec Julita
                                    14. Grodowczyk Angelika
                                    15. Hofman Monika
                                    16. Jakieła Kamila
                                    17. Kajda Kacper
                                    18. Łuczak Konrad
                                    19. Maleszka Robert
                                    20. Marzecki Paweł
                                    21. Młynarczyk Karolina
                                    22. Mularczyk Klaudia
                                    23. Nowak Martyna
                                    24. Orpel Kacper
                                    25. Rembiok Aleksandra
                                    26. Wala Kacper
                                    27. Zajączkowski Nikodem
                                    28. Ziętek Zofia

                                    Wychowawca klasy : Anna Wilczura

                                    1. Andrzejczak Miłosz
                                    2. Boniek Karina
                                    3. Borysewicz Sebastian
                                    4. Chałupka Ewelina
                                    5. Dubiel Iwona
                                    6. Dziewoński Michał
                                    7. Fibig Aleksandra
                                    8. Galbierczyk Dawid
                                    9. Kordacki Kacper
                                    10. Kowalczyk Oliwia
                                    11. Kwatera Nina
                                    12. Michalski Krystian
                                    13. Pichliński Bartosz
                                    14. Ptak Dariusz
                                    15. Rogier Sandra
                                    16. Skrzyńska Amelia
                                    17. Szczepanik Patryk
                                    18. Szorski Wojciech
                                    19. Szpytma Błażej
                                    20. Wawrzynowicz Sandra
                                    21. Wielewicki Kacper
                                    22. Wilczek Karolina
                                    23. Wirth Maciej
                                    24. Witczak Daria
                                    25. Wlazła Nikola
                                    26. Wojda Nikodem
                                    27. Zielezińska Magdalena

                                    Wychowawca klasy : Robert Hudziński

                                    1. Bąkowska Milena
                                    2. Bąkowski Jakub, Piotr
                                    3. Drapiewski Mateusz
                                    4. Dziabas Jakub
                                    5. Galbierczyk Łukasz
                                    6. Grobelna Marika, Justyna
                                    7. Kałandziak Patryk
                                    8. Kapa Marcelina, Maria
                                    9. Kołodziej Kamil
                                    10. Maksyminko Denis, Daniel
                                    11. Marczak Kamil, Piotr
                                    12. Mrowińska Nikola, Katarzyna
                                    13. Mróz Dominika
                                    14. Niemand Norbert, Aleksander
                                    15. Niemierowska Weronika, Iwona
                                    16. Orłowska Agata
                                    17. Pietras Fabian, Marcin
                                    18. Pilarski Miłosz
                                    19. Plewa Michał, Bartosz
                                    20. Płocka Łucja
                                    21. Roga Wojciech, Maciej
                                    22. Skoczylas Marcin
                                    23. Szczot Bartosz
                                    24. Szczot Julia
                                    25. Wieczorek Hubert, Wojciech
                                    26. Witkowska Dagmara, Maria
                                    27. Ząb Marika, Magdalena
                                    28. Żychlińska Kamila

                                    Wychowawca klasy : Andrzej Maciejewski

                                    1. Bielecka Nikola
                                    2. Błaszczyk Roksana
                                    3. Brodala Natalia
                                    4. Ciesielska Oliwia
                                    5. Dwornik Norbert
                                    6. Grzesiak Oliwia
                                    7. Karbowa Julia
                                    8. Kilimnik Piotr
                                    9. Krawiec Jagoda
                                    10. Kruszyk Marcel
                                    11. Krzyżanek Ewa
                                    12. Matysek Aleksandra
                                    13. Pawlak Jakub
                                    14. Rembiok Michał
                                    15. Rogier Grzegorz
                                    16. Stąśko Hubert
                                    17. Szymanowski Dominik
                                    18. Śląski Kamil
                                    19. Walczak Marcel
                                    20. Wichura Agata
                                    21. Zajfert Kamila
                                    22. Zimmer Natalia

                                    Wychowawca klasy : Andrzej Kędziora

                                    1. Banaś Sebastian
                                    2. Drobnica Mikołaj
                                    3. Grobelna Gabriele
                                    4. Jamrozik Konstanty
                                    5. Janas Weronika
                                    6. Janoś Adrian
                                    7. Kocik Adrian
                                    8. Kurowski Arkadiusz
                                    9. Lisiak Maciej
                                    10. Michalska Klaudia
                                    11. Michalska Wiktoria
                                    12. Mróz Aleksandra
                                    13. Niemierowski Dominik
                                    14. Pastuszak Bartosz
                                    15. Peikert Aleksandra
                                    16. Piec Natalia
                                    17. Pietras Dagmara
                                    18. Puciato Justyna
                                    19. Sobczak Julia
                                    20. Sobieraj Zofia
                                    21. Spławski Dawid
                                    22. Szymański Krystian
                                    23. Wróbel Katarzyna
                                    24. Żyto Filip

                                    Prezentacja klas 2015/2016

                                    Szkoła Podstawowa 2015/2016

                                    Wychowawca klasy : Małgorzata Krzyżanowska

                                    {gallery width=450 height=367}{/gallery}

                                    1. Bojarczuk Wojciech
                                    2. Borkowski Bartosz
                                    3. Deresińska Sandra
                                    4. Deresiński Jakub
                                    5. Drapiewski Dawid
                                    6. Eckert Zuzanna
                                    7. Fabiś Amelia
                                    8. Graja Michał
                                    9. Gruca Kinga
                                    10. Jamroszczyk Nikola
                                    11. Jurek Norbert
                                    12. Kłobus Jagoda
                                    13. Lepka Klara
                                    14. Noskowicz Konrad
                                    15. Pinkowska Michalina
                                    16. Pinkowska Wiktoria
                                    17. Rasiak Nadia
                                    18. Schubert Julia
                                    19. Stasiak Agata
                                    20. Stekiel Agata
                                    21. Śniadek Artur
                                    22. Śniatała Olga
                                    23. Śniatała Wiktoria
                                    24. Świątek Oskar
                                    25. Zemska Amelia

                                    Wychowawca klasy : Danuta Dolata

                                    {gallery width=450 height=367}{/gallery}

                                    1. Brzezicha Kacper
                                    2. Chrobak Martyna
                                    3. Gąsiorek Michał
                                    4. Michalska Julia
                                    5. Michalski Jakub
                                    6. Miszczyk Mikołaj
                                    7. Pacuła Weronika
                                    8. Rdzanek Nikola
                                    9. Schubert Aleksandra
                                    10. Sieradzki Mikołaj
                                    11. Sklarek Szymon
                                    12. Ulkowska Maja
                                    13. Zaprzalska Jagoda

                                    Wychowawca klasy : Lilla Śmigielska

                                    {gallery width=450 height=367}{/gallery}

                                    1. Adamczewska Daria
                                    2. Doktór Emil
                                    3. Gałach Oskar
                                    4. Hudziński Wiktor
                                    5. Jamroszczyk Dawid
                                    6. Kahla Łukasz
                                    7. Kowalski Jakub
                                    8. Koziarska Klaudia
                                    9. Kranz Dawid
                                    10. Nowak Paweł
                                    11. Płokarz Maria
                                    12. Siedlecki Adam
                                    13. Śniotała Nikola

                                    Wychowawca klasy : Grażyna Szczepańska

                                    {gallery width=450 height=367}{/gallery}

                                    1. Blaszkiewicz Kamil
                                    2. Dąbski Cyprian
                                    3. Filipiak Emilia
                                    4. Gąsiorek Marcin
                                    5. Jamroszczyk Jakub
                                    6. Jankowiak Oliwia
                                    7. Junik Tomasz
                                    8. Jurga Igor
                                    9. Koryciak Bartłomiej
                                    10. Maryniak Olga
                                    11. Matylek Żaneta
                                    12. Miszczyk Oliwia
                                    13. Musiałowski Adrian
                                    14. Niemand Zuzanna
                                    15. Pacholczyk Zuzanna
                                    16. Roga Maria
                                    17. Stasiak Wiktoria
                                    18. Szczepańska Antonia
                                    19. Szydłowska Urszula
                                    20. Topolan Rozalia
                                    21. Ulkowska Oliwia
                                    22. Williams Maya
                                    23. Witkowski Karol
                                    24. Wołodźko Adam
                                    25. Zielezińska Aneta

                                    Wychowawca klasy : Renata Ziętek

                                    {gallery width=450 height=367}{/gallery}

                                    1. Drapiewski Adrian
                                    2. Dziabas Kacper
                                    3. Gąsiorek Karolina
                                    4. Grabowiec Kamil
                                    5. Iwanek Michał
                                    6. Kluczberg Alicja
                                    7. Koryciak Marcel
                                    8. Kowalski Bartosz
                                    9. Kozyra Magdalena
                                    10. Kraska Julia
                                    11. Kuczyńska Julita
                                    12. Rospęk Sebastian
                                    13. Stąśko Marika
                                    14. Szymanowska Sandra
                                    15. Szymanowska Zuzanna
                                    16. Waśko Weronika

                                    Wychowawca klasy : Jerzy Serafin

                                    {gallery width=450 height=367}{/gallery}

                                    1. Bajodek Nikodem
                                    2. Blaszkiewicz Julia
                                    3. Blaszkiewicz Lena
                                    4. Borkowska Alicja
                                    5. Cegła Wiktoria
                                    6. Drapiewski Hubert
                                    7. Filipiak Ernest
                                    8. Gratzke Kamil
                                    9. Hoffmann Weronika
                                    10. Jurczak Kaja
                                    11. Karbarz Dawid
                                    12. Kasprzyk Zuzanna
                                    13. Koziarska Weronika
                                    14. Krezymon Patryk
                                    15. Kwiatkowski Maciej
                                    16. Maląg Przemysław
                                    17. Nowacki Bartosz
                                    18. Pastuszak Jessica
                                    19. Ratajczak Kacper
                                    20. Sieradzki Jakub
                                    21. Sieroń Julia
                                    22. Skrzyńska Inez
                                    23. Szorska Dagmara
                                    24. Williams Stone
                                    25. Wołodźko Alicja
                                    26. Zielezinska Natalia

                                    Wychowawca klasy : Dorota Cierpka

                                    {gallery width=450 height=367}{/gallery}

                                    1. Bąkowski Dawid
                                    2. Całujek Mariusz
                                    3. Chilińska Oliwia
                                    4. Chmielecka Karolina
                                    5. Czub Zuzanna
                                    6. Drapiewski Igor
                                    7. Dwornik Iwo
                                    8. Fibig Mariusz
                                    9. Gąsiorek Ewelina
                                    10. Grabowiec Julita
                                    11. Grodowczyk Angelika
                                    12. Jamroszczyk Monika
                                    13. Jedliński Kacper
                                    14. Kozyra Katarzyna
                                    15. Łuczak Konrad
                                    16. Maleszka Robert
                                    17. Marzecki Paweł
                                    18. Nowaczyk Klaudia
                                    19. Tyjon Mirosław
                                    20. Wala Kacper
                                    21. Ziętek Zofia


                                    Gimnazjum 2015/2016

                                    Wychowawca klasy : Anna Wilczura

                                    {gallery width=450 height=367}{/gallery}

                                    1. Andrzejczak Miłosz
                                    2. Borysewicz Sebastian
                                    3. Chałupka Ewelina
                                    4. Chromiński Sebastian
                                    5. Dubiel Iwona
                                    6. Dziewoński Michał
                                    7. Fibig Aleksandra
                                    8. Galbierczyk Dawid
                                    9. Kłobus Dawid
                                    10. Kordacki Kacper
                                    11. Kozłowski Oskar
                                    12. Michalski Krystian
                                    13. Pichliński Bartosz
                                    14. Ptak Dariusz
                                    15. Rogier Sandra
                                    16. Skrzyńska Amelia
                                    17. Szczepanik Patryk
                                    18. Szorski Wojciech
                                    19. Szpytma Błażej
                                    20. Wawrzynowicz Sandra
                                    21. Wielewicki Kacper
                                    22. Wilczek Karolina
                                    23. Wirth Maciej
                                    24. Witczak Daria
                                    25. Wlazła Nikola, Sara
                                    26. Wojda Nikodem
                                    27. Zielezinska Magdalena

                                    Wychowawca klasy : Ewelina Krakowska

                                    {gallery width=450 height=367}{/gallery}

                                    1. Bąkowska Milena
                                    2. Bąkowski Jakub
                                    3. Drapiewski Mateusz
                                    4. Dziabas Jakub
                                    5. Galbierczyk Łukasz
                                    6. Grobelna Marika
                                    7. Kałandziak Patryk
                                    8. Kapa Marcelina
                                    9. Maksyminko Denis
                                    10. Mrowińska Nicola
                                    11. Mróz Dominika
                                    12. Niemand Norbert
                                    13. Orłowska Agata
                                    14. Pietras Fabian
                                    15. Pilarski Miłosz
                                    16. Plewa Michał
                                    17. Płocka Łucja
                                    18. Roga Wojciech
                                    19. Skoczylas Marcin
                                    20. Szczot Bartosz
                                    21. Szczot Julia
                                    22. Wieczorek Hubert
                                    23. Witkowska Dagmara
                                    24. Zajączkowski Nikodem
                                    25. Ząb Marika
                                    26. Zieliński Tobiasz
                                    27. Żychlińska Kamila
                                    28. Marczak Kamil

                                    Wychowawca klasy : Andrzej Maciejewski

                                    {gallery width=450 height=367}{/gallery}

                                    1. Bielecka Nikola
                                    2. Błaszczyk Roksana
                                    3. Brodala Natalia
                                    4. Ciesielska Oliwia
                                    5. Dwornik Norbert
                                    6. Grzesiak Oliwia
                                    7. Karbowa Julia
                                    8. Kilimnik Piotr
                                    9. Krawiec Jagoda
                                    10. Kruszyk Marcel
                                    11. Krzyżanek Ewa
                                    12. Matysek Aleksandra
                                    13. Niemierowska Weronika
                                    14. Nowaczyk Weronika
                                    15. Pawlak Jakub
                                    16. Rembiok Michał
                                    17. Rogier Grzegorz
                                    18. Stachowiak Patrycja
                                    19. Stąśko Hubert
                                    20. Szymanowski Dominik
                                    21. Śląski Kamil
                                    22. Walczak Marcel
                                    23. Wichura Agata
                                    24. Zajfert Kamila
                                    25. Zimmer Natalia

                                    Wychowawca klasy : Andrzej Kędziora

                                    {gallery width=450 height=367}{/gallery}

                                    1. Bachmann Iwona
                                    2. Banaś Sebastian
                                    3. Drobnica Mikołaj
                                    4. Grobelna Gabriele
                                    5. Jamrozik Konstanty
                                    6. Janas Weronika
                                    7. Janoś Adrian
                                    8. Kocik Adrian
                                    9. Kołodziej Kamil
                                    10. Kurowski Adrian
                                    11. Kwatera Nina
                                    12. Lisiak Maciej
                                    13. Michalska Klaudia
                                    14. Michalska Wiktoria
                                    15. Mróz Aleksandra
                                    16. Niemierowski Dominik
                                    17. Pastuszak Bartosz
                                    18. Peikert Aleksandra
                                    19. Piec Natalia
                                    20. Pietras Dagmara
                                    21. Puciato Justyna
                                    22. Sobczak Julia
                                    23. Sobieraj Zofia
                                    24. Spławski Dawid
                                    25. Szymański Krystian
                                    26. Wróbel Katarzyna
                                    27. Żyto Filip

                                    Wychowawca klasy : Hanna Śniadek

                                    {gallery width=450 height=367}{/gallery}

                                    1. Adamczewska Marta
                                    2. Bachman Angelika
                                    3. Bajkowska Paulina
                                    4. Bizan Błażej
                                    5. Bzyl Konrad
                                    6. Florecki Adam
                                    7. Głowacki Patryk
                                    8. Kaczmarzyk Ewelina
                                    9. Kahla Tomasz
                                    10. Kasprzyk Kamil
                                    11. Kokot Joanna
                                    12. Kołodziej Dajana
                                    13. Kondziela Krzysztof
                                    14. Krawiec Robert
                                    15. Krupa Roksana
                                    16. Matylek Paulina
                                    17. Moszak Natalia
                                    18. Muller Wiktoria
                                    19. Mus Mateusz
                                    20. Ostromecka Bogumiła
                                    21. Piec Kornelia
                                    22. Pierucka Magdalena
                                    23. Płókarz Patryk
                                    24. Poprawa Wojciech
                                    25. Raszewski Wojciech
                                    26. Śliwińska Kornelia
                                    27. Wielewicka Dominika
                                    28. Wlazła Natalia
                                    29. Ziętek Jacek

                                    Wychowawca klasy : Sylwia Kwiatkowska

                                    {gallery width=450 height=367}{/gallery}

                                    1. Andrzejczak Anna
                                    2. Borowczyk Weronika
                                    3. Daniec Wioletta
                                    4. Gratzke Milena
                                    5. Grobelna Paulina
                                    6. Jamroszczyk Paweł
                                    7. Kałandziak Kacper
                                    8. Kądziela Kamil
                                    9. Kozioł Dariusz
                                    10. Kupaj Mateusz
                                    11. Kupczyk Aleksandra
                                    12. Kusza Kamil
                                    13. Kutyński Tobiasz
                                    14. Ługowska Julia
                                    15. Marzecki Maciej
                                    16. Mielczarek Marcin
                                    17. Moszak Klaudia
                                    18. Olczak Mateusz
                                    19. Pacyna Karolina
                                    20. Pietras Sabrina
                                    21. Rekus Krustian
                                    22. Rusinek Witold
                                    23. Smoleń Kinga
                                    24. Stasiak Paulina
                                    25. Śródka Krystian
                                    26. Turska Kamila
                                    27. Turska Marcelina
                                    28. Zemska Angelika

                                    Prezentacja klas 2014/2015

                                    Szkoła Podstawowa 2014/2015

                                    Wychowawca klasy : Danuta Dolata

                                    1. Brzezicha Kacper
                                    2. Chrobak Martyna
                                    3. Gąsiorek Michał
                                    4. Maleszka Krzysztof
                                    5. Michalska Julia
                                    6. Michalski Jakub
                                    7. Miszczyk Mikołaj
                                    8. Pacuła Weronika
                                    9. Rdzanek Nikola
                                    10. Schubert Aleksandra
                                    11. Sieradzki Mikołaj
                                    12. Sklarek Szymon
                                    13. Ulkowska Majka
                                    14. Zaprzalska Jagoda

                                    Wychowawca klasy : Justyna Zielezińska

                                    1. Adamczewska Daria
                                    2. Doktór Emil
                                    3. Gałach Oskar
                                    4. Hudziński Wiktor
                                    5. Jamroszczyk Dawid
                                    6. Kahla Łukasz
                                    7. Kowalski Jakub
                                    8. Koziarska Klaudia
                                    9. Kranz Dawid
                                    10. 1Nowak Paweł
                                    11. Płokarz Maria
                                    12. Siedlecki Adam
                                    13. Śniotała Nikola

                                    Wychowawca klasy : Grażyna Szczepańska

                                    1. Blaszkiewicz Kamil
                                    2. Dąbski Cyprian
                                    3. Filipiak Emilia
                                    4. Gąsiorek Marcin
                                    5. Jamroszczyk Jakub
                                    6. Jankowiak Oliwia
                                    7. Junik Tomasz
                                    8. Jurga Igor Krzysztof
                                    9. Koryciak Bartłomiej
                                    10. Maryniak Olga
                                    11. Matylek Żaneta
                                    12. Miszczyk Oliwia
                                    13. Musiałowski Adrian
                                    14. Niemand Zuzanna
                                    15. Pacholczyk Zuzanna
                                    16. Roga Maria
                                    17. Stasiak Wiktoria
                                    18. Szczepańska Antonia
                                    19. Szydłowska Urszula
                                    20. Ulbrich Karol
                                    21. Topolan Rozalia
                                    22. Ulkowska Oliwia
                                    23. Witkowski Karol
                                    24. Wołodźko Adam
                                    25. Zawiślak Nikola
                                    26. Zielezińska Aneta

                                    Wychowawca klasy : Małgorzata Krzyżanowska

                                    1. Drapiewski Adrian
                                    2. Dziabas Kacper
                                    3. Gąsiorek Karolina
                                    4. Grabowiec Kamil
                                    5. Iwanek Michał
                                    6. Janek Karina
                                    7. Kluczberg Alicja
                                    8. Koryciak Marcel
                                    9. Kowalski Bartosz
                                    10. Kozyra Magdalena
                                    11. Kraska Julia
                                    12. Kuczyńska Julita
                                    13. Rospęk Sebastian
                                    14. Staśko Marika
                                    15. Szymanowska Sandra
                                    16. Szymanowska Zuzanna
                                    17. Waśko Weronika

                                    Wychowawca klasy : Jerzy Serafin

                                    1. Bajodek Nikodem
                                    2. Blaszkiewicz Julia
                                    3. Blaszkiewicz Lena
                                    4. Borkowska Alicja
                                    5. Cegła Wiktoria
                                    6. Drapiewski Hubert
                                    7. Filipiak Ernest
                                    8. Gratzke Kamil
                                    9. Hoffmann Weronika
                                    10. Jurczak Kaja
                                    11. Karbarz Dawid
                                    12. Kasprzyk Zuzanna
                                    13. Koziarska Weronika
                                    14. Krezymon Patryk
                                    15. Kwiatkowski Maciej
                                    16. Maląg Przemysław
                                    17. Nowacki Bartosz
                                    18. Pastuszak Jessica
                                    19. Ratajczak Kacper
                                    20. Sieradzki Jakub
                                    21. Sieroń Julia
                                    22. Skrzyńska Ines
                                    23. Szorska Dagmara
                                    24. Wołodźko Alicja
                                    25. Zielezinska Natalia

                                    Wychowawca klasy : Dorota Cierpka

                                    1. Bąkowski Dawid
                                    2. Całujek Mariusz
                                    3. Chilińska Oliwia
                                    4. Chmielecka Karolina
                                    5. Czub Zuzanna
                                    6. Drapiewski Igor
                                    7. Dwonik Iwo
                                    8. Fibig Mariusz
                                    9. Gąsiorek Ewelina
                                    10. Grabowiec Julita
                                    11. Grodowczyk Angelika
                                    12. Jamroszczyk Monika
                                    13. Jedliński Kacper
                                    14. Kozyra Katarzyna
                                    15. Łuczak Konrad
                                    16. Maleszka Robert
                                    17. Marzecki Paweł
                                    18. Nowaczyk Klaudia
                                    19. Tyjon Mirosław
                                    20. Ulbrich Kamil
                                    21. Wala Kacper
                                    22. Ziętek Zofia

                                    Wychowawca klasy : Renata Ziętek

                                    1. Andrzejczak Miłosz
                                    2. Bąkowska Milena
                                    3. Bąkowski Jakub
                                    4. Drapiewski Mateusz
                                    5. Fibig Aleksandra
                                    6. Galbierczyk Dawid
                                    7. Kałandziak Patryk
                                    8. Niemand Norbert
                                    9. Orłowska Agata
                                    10. Pichliński Bartosz
                                    11. Roga Wojciech
                                    12. Rogier Sandra
                                    13. Siedlecka Aleksandra
                                    14. Skoczylas Marcin
                                    15. Skrzyńska Amelia
                                    16. Szorski Wojciech
                                    17. Szpytma Błażej
                                    18. Witkowska Dagmara
                                    19. Wlazła Nikola
                                    20. Zapart Aleksandra
                                    21. Zielezinska Magdalena


                                    Gimnazjum 2014/2015

                                    Wychowawca klasy : Andrzej Maciejewski

                                    1. Bielecka Nikola
                                    2. Bloch Patryk
                                    3. Błaszczyk Roksana
                                    4. Borysewicz Sebastian
                                    5. Brodala Natalia
                                    6. Ciesielska Oliwia
                                    7. Dwornik Norbert
                                    8. Grzesiak Oliwia
                                    9. Karbowa Julia
                                    10. Kilimnik Piotr
                                    11. Krawiec Jagoda
                                    12. Kruszyk Marcel
                                    13. Kruszyk Tomasz
                                    14. Maksyminko Denis
                                    15. Matysek Aleksandra
                                    16. Niemierowska Weronika
                                    17. Nowaczyk Weronika
                                    18. Nowak Jakub
                                    19. Rembiok Michał
                                    20. Rogier Grzegorz
                                    21. Stachowiak Patrycja
                                    22. Stąśko Hubert
                                    23. Szymanowski Dominik
                                    24. Śląski Kamil
                                    25. Zajfert Kamila
                                    26. Zimmer Natalia

                                    Wychowawca klasy : Andrzej Kędziora

                                    1. Banaś Sebastian
                                    2. Chromiński Sebastian
                                    3. Drobnica Mikołaj
                                    4. Dyba Natalia
                                    5. Grobelna Gabriela
                                    6. Jamrozik Konstanty
                                    7. Janas Weronika
                                    8. Janoś Adrian
                                    9. Kisiel Paweł
                                    10. Kocik Adrian
                                    11. Kurowski Arkadiusz
                                    12. Kwatera Nina
                                    13. Lisiak Maciej
                                    14. Michalska Klaudia
                                    15. Michalska Wiktoria
                                    16. Mróz Aleksandra
                                    17. Pastuszak Bartosz
                                    18. Peikert Aleksandra
                                    19. Piec Natalia
                                    20. Pietras Dagmara
                                    21. Plewa Michał
                                    22. Puciato Justyna
                                    23. Sobczak Julia
                                    24. Sobieraj Zofia
                                    25. Szymański Krystian
                                    26. Wirth Maciej
                                    27. Żyto Filip

                                    Wychowawca klasy : Hanna Śniadek

                                    1. Adamczewska Marta
                                    2. Bajkowska Paulina
                                    3. Bzyl Konrad
                                    4. Kasprzyk Kamil
                                    5. Kisiński Paweł
                                    6. Kokot Joanna
                                    7. Kołodziej Dajana
                                    8. Kołodziej Kamil
                                    9. Krawiec Robert
                                    10. Krzyżanek Ewa
                                    11. Matylek Paulina
                                    12. Moszak Natalia
                                    13. Muller Wiktoria
                                    14. Mus Mateusz
                                    15. Pawlak Jakub
                                    16. Piec Kornelia
                                    17. Pierucka Magdalena
                                    18. Płókarz Patryk
                                    19. Raszewski Wojciech
                                    20. Spławski Dawid
                                    21. Wichura Agata
                                    22. Wielewicka Dominika
                                    23. Ziętek Jacek

                                    Wychowawca klasy : Sylwia Kwiatkowska

                                    1. Bachmann Angelika
                                    2. Bachmann Iwona
                                    3. Bizan Błażej
                                    4. Borowczyk Weronika
                                    5. Florecki Adam
                                    6. Głowacki Patryk
                                    7. Jamroszczyk Paweł
                                    8. Kaczmarzyk Ewelina
                                    9. Kahla Tomasz
                                    10. Kałandziak Kacper
                                    11. Kłobus Patryk
                                    12. Kondziela Krzysztof
                                    13. Krupa Roksana
                                    14. Kupaj Mateusz
                                    15. Marzecki Maciej
                                    16. Moszak Klaudia
                                    17. Ostromecka Bogumiła
                                    18. Pacyna Karolina
                                    19. Poprawa Wojciech
                                    20. Śliwińska Kornelia
                                    21. Turska Kamila
                                    22. Turska Marcelina
                                    23. Wróbel Katarzyna

                                    Wychowawca klasy : Konrad Zieleziński

                                    1. Andrzejczak Anna
                                    2. Cegła Julia
                                    3. Daniec Wioleta
                                    4. Flajszer Patryk
                                    5. Gratzke Milena
                                    6. Grobelna Paulina
                                    7. Kądziela Kamil
                                    8. Kupczyk Aleksandra
                                    9. Kusza Kamil
                                    10. Kutyński Tobiasz
                                    11. Ługowska Julia
                                    12. Mielczarek Marcin
                                    13. Niemierowski Dominik
                                    14. Olczak Mateusz
                                    15. Pietras Sabrina
                                    16. Rekus Krystian
                                    17. Rusinek Witold
                                    18. Skoczylas Wojciech
                                    19. Smoleń Kinga
                                    20. Stasiak Paulina
                                    21. Śródka Krystian
                                    22. Ulbrich Angelika
                                    23. Walczak Marcel
                                    24. Zemska Angelika

                                    Wychowawca klasy : Anna Wilczura

                                    1. Bajkowski Albert
                                    2. Bąkowski Daniel
                                    3. Boniek Karolina
                                    4. Boniek Michał
                                    5. Borkowska Adrianna
                                    6. Bystrzyńska Katarzyna
                                    7. Cegła Weronika
                                    8. Franz Aleksandra
                                    9. Galbierczyk Sylwia
                                    10. Kądziela Aleksandra
                                    11. Kupczyk Mariola
                                    12. Maksyminko Nikodem
                                    13. Molska Julia
                                    14. Niemierowska Patrycja
                                    15. Nowacki Kacper
                                    16. Olczak Mariusz
                                    17. Peikert Agata
                                    18. Rosiak Natalia
                                    19. Sobieraj Jan
                                    20. Stasiak Patrycja
                                    21. Stelmach Sebastian
                                    22. Szewczyk Kacper
                                    23. Śląski Dariusz
                                    24. Tomalak Damian
                                    25. Tomczak Rafał
                                    26. Ulbrich Anastazja

                                    Wychowawca klasy : Robert Hudziński

                                    1. Bajerowicz Michał
                                    2. Czub Przemysław
                                    3. Dera Aleksandra
                                    4. Duczmal Weronika
                                    5. Dyba Bartłomiej
                                    6. Fibig Jakub
                                    7. Franc Przemysław
                                    8. Galbierczyk Paulina
                                    9. Janek Marek
                                    10. Jedlińska Klaudia
                                    11. Kahle Katarzyna
                                    12. Karkoszka Kacper
                                    13. Kozioł Dariusz
                                    14. Kubica Dawid
                                    15. Noskowicz Kinga
                                    16. Nowaczyk Marta
                                    17. Pawlak Małgorzata
                                    18. Plewa Katarzyna
                                    19. Pyrka Roksana
                                    20. Sieraczek Patryk
                                    21. Wieczorek Michał
                                    22. Wielewicki Patryk
                                    23. Wilczek Piotr
                                    24. Włodarczyk Martyna
                                    25. Wojciechowska Wiktoria
                                    26. Ptak Małgorzata

                                    Prezentacja klas 2013/2014

                                    Szkoła Podstawowa 2013/2014

                                    Wychowawca klasy : Grażyna Szczepańska

                                    1. Gumienny Michał
                                    2. Jamroszczyk Jakub
                                    3. Jankowiak Oliwia
                                    4. Junik Tomasz
                                    5. Koryciak Bartłomiej
                                    6. Matylek Żaneta
                                    7. Miszczyk Oliwia
                                    8. Musiałowski Adrian
                                    9. Pacholczyk Zuzanna
                                    10. Stasiak Wiktoria
                                    11. Szydłowska Urszula
                                    12. Ulkowska Oliwia
                                    13. Witkowski Karol
                                    14. Zielezińska Aneta

                                    Wychowawca klasy :Justyna Zielezińska

                                    1. Blaszkiewicz Kamil
                                    2. Dąbski Cyprian
                                    3. Filipiak Emilia
                                    4. Gąsiorek Marcin
                                    5. Jurga Igor
                                    6. Maryniak Olga
                                    7. Niemand Zuzanna
                                    8. Roga Maria
                                    9. Sklarek Szymon
                                    10. Szczepańska Antonia
                                    11. Topolan Rozalia
                                    12. Ulbrich Karol
                                    13. Wołodźko Adam
                                    14. Zawiślak Nikola

                                    Wychowawca klasy : Małgorzata Krzyżanowska

                                    1. Drapiewski Adrian
                                    2. Dziabas Kacper
                                    3. Gąsiorek Karolina
                                    4. Grabowiec Kamil
                                    5. Iwanek Michał
                                    6. Janek Karina
                                    7. Koryciak Marcel
                                    8. Kowalski Bartosz
                                    9. Kozyra Magdalena
                                    10. Kraska Julia
                                    11. Kuczyńska Julita
                                    12. Rospęk Sebastian
                                    13. Stąśko Marika
                                    14. Szymanowska Sandra
                                    15. Szymanowska Zuzanna
                                    16. Waśko Weronika

                                    Wychowawca klasy : Danuta Dolata

                                    1. Bajodek Nikodem
                                    2. Blaszkiewicz Julia
                                    3. Blaszkiewicz Lena
                                    4. Borkowska Alicja
                                    5. Cegła Wiktoria
                                    6. Drapiewski Hubert
                                    7. Filipiak Ernest Krzysztof
                                    8. Gratzke Kamil
                                    9. Hoffmann Weronika
                                    10. Jurczak Kaja
                                    11. Karbarz Dawid
                                    12. Kasprzyk Zuzanna
                                    13. Koziarska Weronika
                                    14. Krezymon Patryk
                                    15. Kwiatkowski Maciej
                                    16. Maląg Przemysław
                                    17. Nowacki Bartosz Filip
                                    18. Pastuszak Jessica Elżbieta
                                    19. Ratajczak Kacper Jan
                                    20. Sieradzki Jakub
                                    21. Sieroń Julia
                                    22. Skrzyńska Ines
                                    23. Szorska Dagmara
                                    24. Wołodźko Alicja
                                    25. Zielezinska Natalia

                                    Wychowawca klasy : Dorota Cierpka

                                    1. Bąkowski Dawid
                                    2. Chilińska Oliwia
                                    3. Chmielecka Karolina
                                    4. Czub Zuzanna
                                    5. Drapiewski Igor
                                    6. Fibig Mariusz
                                    7. Gąsiorek Ewelina
                                    8. Grabowiec Julita
                                    9. Grodowczyk Angelika
                                    10. Jamroszczyk Monika
                                    11. Jedliński Kacper
                                    12. Kozyra Katarzyna
                                    13. Łuczak Konrad
                                    14. Maleszka Robert
                                    15. Marzecki Paweł
                                    16. Nowaczyk Klaudia
                                    17. Tyjon Mirosław
                                    18. Ulbrich Kamil
                                    19. Wala Kacper
                                    20. Ziętek Zofia

                                    Wychowawca klasy : Renata Ziętek

                                    1. Andrzejczak Miłosz
                                    2. Bąkowska Milena
                                    3. Bąkowski Jakub
                                    4. Drapiewski Mateusz
                                    5. Fibig Aleksandra
                                    6. Galbierczyk Dawid
                                    7. Kałandziak Patryk
                                    8. Kierzek Karol
                                    9. Niemand Norbert
                                    10. Orłowska Agata
                                    11. Pichliński Bartosz
                                    12. Roga Wojciech
                                    13. Rogier Sandra
                                    14. Siedlecka Aleksandra
                                    15. Skoczylas Marcin
                                    16. Skrzyńska Amelia
                                    17. Szorski Wojciech
                                    18. Szpytma Błażej
                                    19. Witkowska Dagmara
                                    20. Wlazła Nikola
                                    21. Zapart Aleksandra
                                    22. Zielezinska Magdalena

                                    Wychowawca klasy : Jerzy Serafin

                                    1. Bielecka Nikola
                                    2. Grzesiak Oliwia
                                    3. Janas Weronika
                                    4. Nina Kwatera
                                    5. Kilimnik Piotr
                                    6. Matysek Aleksandra
                                    7. Michalska Wiktoria
                                    8. Mróz Aleksandra
                                    9. Pastuszak Bartosz
                                    10. Rogier Grzegorz
                                    11. Sobczak Julia
                                    12. Sobieraj Zofia
                                    13. Stachowiak Patrycja
                                    14. Stąśko Hubert
                                    15. Szymanowski Dominik
                                    16. Szymański Krystian
                                    17. Zajfert Kamila


                                    Gimnazjum 2013/2014

                                    Wychowawca klasy : Hanna Śniadek

                                    1. Adamczewska Marta
                                    2. Bajkowska Paulina
                                    3. Bzyl Konrad
                                    4. Kasprzyk Kamil
                                    5. Kłobus Dawid
                                    6. Kokot Joanna
                                    7. Krawiec Robert
                                    8. Krzyżanek Ewa
                                    9. Matylek Paulina
                                    10. Muller Wiktoria
                                    11. Mus Mateusz
                                    12. Nowaczyk Weronika
                                    13. Pawlak Jakub
                                    14. Piec Kornelia
                                    15. Pierucka Magdalena
                                    16. Płókarz Patryk
                                    17. Raszewski Wojciech
                                    18. Spławski Dawid
                                    19. Wichura Agata
                                    20. Wielewicka Dominika
                                    21. Wirth Jakub
                                    22. Wirth Maciej
                                    23. Wlazła Natalia
                                    24. Ziętek Jacek

                                    Wychowawca klasy : Sylwia Kwiatkowska

                                    1. Bachmann Angelika
                                    2. Bachmann Iwona
                                    3. Bizan Błażej
                                    4. Borowczyk Weronika
                                    5. Chałupka Marcin
                                    6. Florecki Adam
                                    7. Głowacki Patryk
                                    8. Jamroszczyk Paweł
                                    9. Kaczmarzyk Ewelina
                                    10. Kahla Tomasz
                                    11. Kałandziak Kacper
                                    12. Kisiel Paweł
                                    13. Kłobus Patryk
                                    14. Kondziela Krzysztof
                                    15. Krupa Roksana
                                    16. Kupaj Mateusz
                                    17. Marzecki Maciej
                                    18. Ostromecka Bogumiła
                                    19. Pacyna Karolina
                                    20. Poprawa Wojciech
                                    21. Śliwińska Kornelia
                                    22. Turska Kamila
                                    23. Turska Marcelina
                                    24. Wróbel Katarzyna

                                    Wychowawca klasy : Halina Czemiel

                                    1. Andrzejczak Anna
                                    2. Cegła Julia
                                    3. Daniec Wioletta
                                    4. Grobelna Paulina
                                    5. Gratzke Milena
                                    6. Kądziela Kamil
                                    7. Korczak Michał
                                    8. Kupczyk Aleksandra
                                    9. Kusza  Kamil
                                    10. Kutyński Tobiasz
                                    11. Ługowska Julia
                                    12. Mielczarek Marcin
                                    13. Niemierowski Dominik
                                    14. Olczak Mateusz
                                    15. Pietras Sabina
                                    16. Rusinek Witold
                                    17. Rekus Krystian
                                    18. Skoczylas Wojciech
                                    19. Smoleń Kinga
                                    20. Stasiak Paulina
                                    21. Śródka Krystian
                                    22. Ulbrich Angelika
                                    23. Walczak Marcel
                                    24. Zemska Angelika

                                    Wychowawca klasy : Anna Wilczura

                                    1. Bajkowski Albert
                                    2. Bąkowski Daniel
                                    3. Boniek Karolina
                                    4. Boniek Michał
                                    5. Borkowska Adrianna
                                    6. Bystrzyńska Katarzyna
                                    7. Cegła Weronika
                                    8. Flajszer Patryk
                                    9. Franz Aleksandra
                                    10. Galbierczyk Sylwia
                                    11. Kądziela Aleksandra
                                    12. Kołodziej Dajana
                                    13. Kozłowski Jakub
                                    14. Krakowiak Grzegorz
                                    15. Kupczyk Mariola
                                    16. Maksyminko Nikodem
                                    17. Molska Julia
                                    18. Niemierowska Patrycja
                                    19. Nowacki Kacper
                                    20. Olczak Mariusz
                                    21. Peikert Agata
                                    22. Rosiak Natalia
                                    23. Sobieraj Jan
                                    24. Stasiak Patrycja
                                    25. Stelmach Sebastian
                                    26. Szewczyk Kacper
                                    27. Śląski Dariusz
                                    28. Tomalak Damian
                                    29. Tomczak Rafał
                                    30. Ulbrich Anastazja
                                    31. Wirth Sebastian

                                    Wychowawca klasy : Robert Hudziński

                                    1. Bajerowicz Michał
                                    2. Cierniak Konrad
                                    3. Czub Przemysław
                                    4. Dera Aleksandra
                                    5. Duczmal Weronika
                                    6. Dyba Bartłomiej
                                    7. Fibic Jakub
                                    8. Franc Przemysław
                                    9. Galbierczyk Paulina
                                    10. Janek Marek
                                    11. Jedlińska Klaudia
                                    12. Kahle Katarzyna
                                    13. Karkoszka Kacper
                                    14. Kleinert Sebastian
                                    15. Kołodziej Kamil
                                    16. Kozioł Dariusz
                                    17. Kubica Dawid
                                    18. Moszak Klaudia
                                    19. Moszak Natalia
                                    20. Noskowicz Kinga
                                    21. Nowaczyk Marta
                                    22. Pawlak Małgorzata
                                    23. Plewa Katarzyna
                                    24. Pyrka Roksana
                                    25. Sieraczek Patryk
                                    26. Wieczorek Michał
                                    27. Wielewicki Patryk
                                    28. Wilczek Piotr
                                    29. Włodarczyk Martyna
                                    30. Wojciechowska Wiktoria

                                    Wychowawca klasy : Andrzej Maciejewski

                                    1. Bizan Sonia
                                    2. Cegła Aleksandr
                                    3. Florecka Martyna
                                    4. Hofman Piotr
                                    5. Karwig Damian
                                    6. Kondziela Dawid
                                    7. Kordacka Marika
                                    8. Kraska Łukasz
                                    9. Krawczyk Grzegorz
                                    10. Kuświk Jonasz
                                    11. Lepka Aurelia
                                    12. Lepka Jagoda
                                    13. Ługowski Adrian
                                    14. Mania Adrianna
                                    15. Maryniak Katarzyna
                                    16. Mazurek Aleksandra
                                    17. Plewa Kacper
                                    18. Płokarz Filip
                                    19. Rekus Karol
                                    20. Szczęch Karolina
                                    21. Szewczyk Weronika
                                    22. Wencel Ilona
                                    23. Zajfert Piotr
                                    24. Zieleziński Patryk
                                    25. Żychliński Damian

                                    Wychowawca klasy : Konrad Zieleziński

                                    1. Bloch Żaneta
                                    2. Borowczyk Dawid
                                    3. Chiliński Dawid
                                    4. Chrobak Rafał
                                    5. Gałach Aleksandra
                                    6. Grabowiec Aleksandra
                                    7. Grodowczyk Dominika
                                    8. Hoffmann Paweł
                                    9. Jamrozik Seweryn
                                    10. Janas Daria
                                    11. Joks Kacper
                                    12. Kaczmarzyk Bartłomiej
                                    13. Kruszyk Dawid
                                    14. Krzyżanek Karol
                                    15. Majchrzak Weronika
                                    16. Marczak Agata
                                    17. Orpel Marcel
                                    18. Pawelec Robert
                                    19. Radomski Błażej
                                    20. Rudnik Alan
                                    21. Szczepaniak Dawid
                                    22. Śląska Paulina
                                    23. Turska Karolina
                                    24. Turska Roksana
                                    25. Wala Roksana
                                    26. Walczak Dominika
                                    27. Ptak Małgorzata

                                    Prezentacja klas 2012/2013

                                    Szkoła Podstawowa 2012/2013

                                    Wychowawca klasy : Małgorzata Krzyżanowska

                                    1. Drapiewski Adrian Daniel
                                    2. Dziabas Kacper Rafał
                                    3. Gąsiorek Karolina Józefa
                                    4. Grabowiec Kamil
                                    5. Iwanek Michał
                                    6. Janek Karina Maria
                                    7. Koryciak Marcel
                                    8. Kowalski Bartosz
                                    9. Kozyra Magdalena
                                    10. Kraska Julia
                                    11. Kuczyńska Julita
                                    12. Rospęk Sebastian
                                    13. Stąśko Marika Otylia
                                    14. Szymanowska Sandra
                                    15. Szymanowska Zuzanna
                                    16. Waśko Weronika

                                    Wychowawca klasy : Danuta Dolata

                                    1. Bajodek Nikodem
                                    2. Blaszkiewicz Julia
                                    3. Blaszkiewicz Lena
                                    4. Borkowska Alicja
                                    5. Cegła Wiktoria
                                    6. Drapiewski Hubert
                                    7. Filipiak Ernest Krzysztof
                                    8. Gratzke Kamil
                                    9. Hoffmann Weronika
                                    10. Jurczak Kaja
                                    11. Karbarz Dawid
                                    12. Kasprzyk Zuzanna
                                    13. Koziarska Weronika
                                    14. Krezymon Patryk
                                    15. Kwiatkowski Maciej
                                    16. Maląg Przemysław
                                    17. Nowacki Bartosz Filip
                                    18. Pastuszak Jessica Elżbieta
                                    19. Ratajczak Kacper Jan
                                    20. Sieradzki Jakub
                                    21. Sieroń Julia
                                    22. Skrzyńska Ines
                                    23. Szorska Dagmara
                                    24. Wołodźko Alicja
                                    25. Zielezinska Natalia

                                    Wychowawca klasy : Grażyna Szczepańska

                                    1. Chilińska Oliwia
                                    2. Chmielecka Karolina
                                    3. Czub Zuzanna
                                    4. Drapiewski Igor
                                    5. Fibig Mariusz
                                    6. Gąsiorek Ewelina
                                    7. Grabowiec Julita
                                    8. Grodowczyk Angelika
                                    9. Jedliński Kacper
                                    10. Kozyra Katarzyna
                                    11. Maleszka Robert
                                    12. Marzecki Paweł
                                    13. Tyjon Mirek
                                    14. Ulbrich Kamil
                                    15. Wala Kacper
                                    16. Ziętek Zofia

                                    Wychowawca klasy : Renata Ziętek

                                    1. Andrzejczak Miłosz
                                    2. Bąkowska Milena
                                    3. Bąkowski Jakub
                                    4. Drapiewski Mateusz
                                    5. Fibig Aleksandra
                                    6. Galbierczyk Dawid
                                    7. Kałandziak Patryk
                                    8. Kierzek Karol
                                    9. Niemand Norbert
                                    10. Orłowska Agata
                                    11. Pichliński Bartosz
                                    12. Roga Wojciech
                                    13. Rogier Sandra
                                    14. Siedlecka Aleksandra
                                    15. Skoczylas Marcin
                                    16. Skrzyńska Amelia
                                    17. Szorski Wojciech
                                    18. Szpytma Błażej
                                    19. Witkowska Dagmara
                                    20. Wlazła Nikola
                                    21. Zapart Aleksandra
                                    22. Zielezinska Magdalena

                                    Wychowawca klasy : Jerzy Serafin

                                    1. Andraszak Bartosz
                                    2. Bielecka Nikola
                                    3. Grzesiak Oliwia
                                    4. Janas Weronika
                                    5. Nina Kwatera
                                    6. Kilimnik Piotr
                                    7. Matysek Aleksandra
                                    8. Michalska Wiktoria
                                    9. Mróz Aleksandra
                                    10. Pastuszak Bartosz
                                    11. Rogier Grzegorz
                                    12. Sobczak Julia
                                    13. Sobieraj Zofia
                                    14. Stachowiak Patrycja
                                    15. Stąśko Hubert
                                    16. Szymanowski Dominik
                                    17. Szymański Krystian
                                    18. Zajfert Kamila

                                    Wychowawca klasy : Dorota Cierpka

                                    1. Adamczewska Marta
                                    2. Andrzejczak Anna
                                    3. Bajkowska Paulina
                                    4. Bizan Błażej
                                    5. Borowczyk Weronika
                                    6. Bzyl  Konrad
                                    7. Głowacki Patryk
                                    8. Gratzke Milena
                                    9. Kahla Tomasz
                                    10. Kałandziak Kacper
                                    11. Kasprzyk Kamil
                                    12. Kłobus Dawid
                                    13. Kłobus Patryk
                                    14. Kokot Joanna
                                    15. Kondziela Krzysztof
                                    16. Korczak Michał
                                    17. Krzyżanek Ewa
                                    18. Kutyński Tobiasz
                                    19. Marzecki Maciej
                                    20. Ostromecka Bogumiła
                                    21. Poprawa Wojciech
                                    22. Rekus Krystian
                                    23. Skoczylas Wojciech
                                    24. Smoleń Kinga
                                    25. Ulbrich Angelika
                                    26. Wlazła Natalia
                                    27. Zemska Angelika
                                    28. Ziętek Jacek


                                    Gimnazjum 2012/2013

                                    Wychowawca klasy : Anna Wilczura

                                    1. Bajkowski  Albert
                                    2. Bąkowski  Daniel
                                    3. Boniek  Karolina
                                    4. Boniek  Michał
                                    5. Borkowska Adrianna
                                    6. Bystrzyńska  Katarzyna
                                    7. Cegła  Weronika
                                    8. Flajszer  Patryk
                                    9. Franz  Aleksandra
                                    10. Galbierczyk  Sylwia
                                    11. Kądziela  Aleksandra
                                    12. Kołodziej  Dajana
                                    13. Kupczyk  Mariola
                                    14. Maksyminko  Nikodem
                                    15. Molska  Julia
                                    16. Niemierowska  Patrycja
                                    17. Nieruchalski  Kornel
                                    18. Nowacki  Kacper
                                    19. Olczak Mariusz
                                    20. Peikert  Agata
                                    21. Sobieraj  Jan
                                    22. Stasiak  Patrycja
                                    23. Stelmach  Sebastian
                                    24. Szewczyk  Kacper
                                    25. Śląski  Dariusz
                                    26. Tomalak  Damian
                                    27. Tomczak  Rafał
                                    28. Ulbrich  Anastazja
                                    29. Wasilewska Natalia

                                    Wychowawca klasy : Robert Hudziński

                                    1. Bajerowicz Michał
                                    2. Czub Przemysław
                                    3. Dera Aleksandra
                                    4. Duczmal Weronika
                                    5. Dyba Bartłomiej
                                    6. Fibic Jakub
                                    7. Franc Przemysław
                                    8. Galbierczyk Paulina
                                    9. Janek Marek
                                    10. Jedlińska Klaudia
                                    11. Kahle Katarzyna
                                    12. Karkoszka Kacper
                                    13. Kołodziej Kamil
                                    14. Kozioł Dariusz
                                    15. Kubica Dawid
                                    16. Moszak Klaudia
                                    17. Moszak Natalia
                                    18. Noskowicz Kinga
                                    19. Nowaczyk Marta
                                    20. Pawlak Małgorzata
                                    21. Plewa Katarzyna
                                    22. Pyrka Roksana
                                    23. Sieraczek Patryk
                                    24. Wieczorek Michał
                                    25. Wielewicki Patryk
                                    26. Wilczek Piotr
                                    27. Wirth Jakub
                                    28. Włodarczyk Martyna
                                    29. Wojciechowska Wiktoria

                                    Wychowawca klasy : Andrzej Maciejewski

                                    1. Bizan Sonia
                                    2. Cegła Aleksandra
                                    3. Cierniak Konrad
                                    4. Florecka Martyna
                                    5. Hofman Piotr
                                    6. Karwig Damian
                                    7. Kleinert Sebastian
                                    8. Kondziela Dawid
                                    9. Kordacka Marika
                                    10. Kraska Łukasz
                                    11. Krawczyk Grzegorz
                                    12. Kuświk Jonasz
                                    13. Lepka Aurelia
                                    14. Lepka Jagoda
                                    15. Ługowski Adrian
                                    16. Mania Adrianna
                                    17. Maryniak Katarzyna
                                    18. Mazurek Aleksandra
                                    19. Plewa Kacper
                                    20. Płokarz Filip
                                    21. Rekus Karol
                                    22. Szczęch Karolina
                                    23. Szewczyk Weronika
                                    24. Wencel Ilona
                                    25. Wirth Sebastian
                                    26. Zajfert Piotr
                                    27. Zieleziński Patryk
                                    28. Żychliński Damian

                                    Wychowawca klasy : Konrad Zieleziński

                                    1. Bloch Żaneta
                                    2. Borowczyk Dawid
                                    3. Chiliński Dawid
                                    4. Chrobak Rafał
                                    5. Gałach Aleksandra
                                    6. Grabowiec Aleksandra
                                    7. Grodowczyk Dominika
                                    8. Hoffmann Paweł
                                    9. Jamrozik Seweryn
                                    10. Janas Daria
                                    11. Joks Kacper
                                    12. Kaczmarzyk Bartłomiej
                                    13. Kozłowski Jakub
                                    14. Krakowiak Grzegorz
                                    15. Kruszyk Dawid
                                    16. Krzyżanek Karol
                                    17. Majchrzak Weronika
                                    18. Marczak Agata
                                    19. Orpel Marcel
                                    20. Pawelec Robert
                                    21. Radomski Błażej
                                    22. Rudnik Alan
                                    23. Szczepaniak Dawid
                                    24. Śląska Paulina
                                    25. Turska Karolina
                                    26. Turska Roksana
                                    27. Wala Roksana
                                    28. Walczak Dominika
                                    29. Ptak Małgorzata

                                    Wychowawca klasy : Hanna Śniadek

                                    1. Adamczewski  Robert
                                    2. Barczak  Klarysa
                                    3. Bąkowski  Łukasz
                                    4. Brodala Martyna
                                    5. Cedro  Karolina
                                    6. Chałupka  Paulina
                                    7. Cierpka  Norbert
                                    8. Cygal  Agata
                                    9. Czaiński  Rafał
                                    10. Czub  Aleksandra
                                    11. Czubak  Michał
                                    12. Duczmal  Jakub
                                    13. Hofman  Jakub
                                    14. Jańczak  Jacek
                                    15. Kapa  Aleksander
                                    16. Kozłowski  Kamil
                                    17. Maryniak  Jan
                                    18. Młynarczyk  Szymon
                                    19. Morisson  Mikołaj
                                    20. Noskowicz  Klaudia
                                    21. Piech  Miłosz
                                    22. Podlas  Weronika
                                    23. Pyrka  Alan
                                    24. Rogala  Aleksandra
                                    25. Schneider  Krzysztof
                                    26. Sieraczek  Klaudia
                                    27. Święcicki  Łukasz
                                    28. Tomalak  Mateusz
                                    29. Tomczak Anna
                                    30. Wichura  Marta
                                    31. Zawidzki  Marek

                                    Wychowawca klasy : Halina Czemiel

                                    1. Abratkiewicz Dawid
                                    2. Banaś Karolina
                                    3. Baska Sandra
                                    4. Bochen Aleksandra
                                    5. Drapiewska Daria
                                    6. Dziabas Bartosz
                                    7. Faustyniak Mariusz
                                    8. Gajda Zuzanna
                                    9. Galbierczyk Kamila
                                    10. Hetmański Jakub
                                    11. Janoś Dominik
                                    12. Juszczak Konrad
                                    13. Kołodziej Patryk
                                    14. Kordacka Natalia
                                    15. Kraska Kamil
                                    16. Krupa Łukasz
                                    17. Kurzawska Daria
                                    18. Lisiak Martyna
                                    19. Maksyminko  Karol
                                    20. Palat Eliza
                                    21. Plewa Piotr
                                    22. Raszewski Filip
                                    23. Stachowiak Mariusz
                                    24. Stachowiak Milena
                                    25. Śląska Eliza
                                    26. Śliwińska Julita
                                    27. Turski Adrian
                                    28. Wiertelak Jakub
                                    29. Wysota Adam
                                    30. Zakręt Natalia
                                    31. Zawiślak Błażej
                                    32. Zieleziński Wojciech

                                    Prezentacja klas 2011/2012

                                    Szkoła Podstawowa 2011/2012

                                    Wychowawca klasy : Danuta Dolata

                                    1. Bajodek Nikodem
                                    2. Blaszkiewicz Julia
                                    3. Blaszkiewicz Lena
                                    4. Borkowska Alicja
                                    5. Cegła Wiktoria
                                    6. Drapiewski Hubert
                                    7. Filipiak Ernest Krzysztof
                                    8. Gratzke Kamil
                                    9. Hoffmann Weronika
                                    10. Karbarz Dawid
                                    11. Kasprzyk Zuzanna
                                    12. Koryciak Marcel
                                    13. Koziarska Weronika
                                    14. Krezymon Patryk
                                    15. Kwiatkowski Maciej
                                    16. Maląg Przemysław
                                    17. Nowacki Bartosz Filip
                                    18. Pastuszak Jessica Elżbieta
                                    19. Ratajczak Kacper Jan
                                    20. Sieradzki Jakub
                                    21. Sieroń Julia
                                    22. Skrzyńska Ines
                                    23. Szorska Dagmara Weronika
                                    24. Wołodźko Alicja
                                    25. Zielezińska Natalia

                                    Wychowawca klasy : Grażyna Szczepańska

                                    1. Chilińska Oliwia
                                    2. Chmielecka Karolina
                                    3. Czub Zuzanna
                                    4. Drapiewski Igor
                                    5. Fibig Mariusz
                                    6. Gąsiorek Ewelina
                                    7. Grabowiec Julita
                                    8. Grodowczyk Angelika
                                    9. Jedliński Kacper
                                    10. Kozyra Katarzyna
                                    11. Łuczak Konrad
                                    12. Maleszka Robert
                                    13. Marzecki Paweł
                                    14. Tyjon Mirosław
                                    15. Ulbrich Kamil
                                    16. Ziętek Zofia

                                    Wychowawca klasy : Małgorzata Krzyżanowska

                                    1. Andrzejczak Miłosz
                                    2. Bąkowska Milena
                                    3. Bąkowski Jakub
                                    4. Drapiewski Mateusz
                                    5. Fibig Aleksandra
                                    6. Galbierczyk Dawid
                                    7. Kałandziak Patryk
                                    8. Kierzek Karol
                                    9. Niemand Norbert
                                    10. Orłowska Agata
                                    11. Pichliński Bartosz
                                    12. Rogier Sandra
                                    13. Siedlecka Aleksandra
                                    14. Skoczylas Marcin
                                    15. Skrzyńska Amelia
                                    16. Szorski Wojciech
                                    17. Szpytma Błażej
                                    18. Witkowska Dagmara
                                    19. Witkowski Kacper
                                    20. Zapart Aleksandra
                                    21. Zielezinska Magdalena

                                    Wychowawca klasy : Jerzy Serafin

                                    1.  Andraszak Bartosz
                                    2.  Bielecka Nikola
                                    3.  Grzesiak Oliwia
                                    4.  Janas Weronika
                                    5.  Kilimnik Piotr
                                    6.  Matysek Aleksandra
                                    7.  Michalska Wiktoria
                                    8.  Mróz Aleksandra
                                    9.  Pastuszak Bartosz
                                    10.  Rogier Grzegorz
                                    11.  Sobczak Julia
                                    12.  Sobieraj Zofia
                                    13.  Stachowiak Patrycja
                                    14.  Stąśko Hubert
                                    15.  Szymanowski Dominik
                                    16.  Szymański Krystian
                                    17.  Zajfert Kamila

                                    Wychowawca klasy : Dorota Cierpka

                                    1. Adamczewska Marta
                                    2. Andrzejczak Anna
                                    3. Bajkowska Paulina
                                    4. Bizan Błażej
                                    5. Borowczyk Weronika
                                    6. Bzyl Konrad
                                    7. Głowacki Patryk
                                    8. Gratzke Milena
                                    9. Jazef Edyta
                                    10.  Kahla Tomasz
                                    11.  Kałandziak Kacper
                                    12.  Kasprzyk Kami
                                    13.  Kłobus Patryk
                                    14.  Kłobus Dawid
                                    15.  Kokot Joanna
                                    16.  Kondziela Krzysztof
                                    17.  Korczak Michał
                                    18.  Krzyżanek Ewa
                                    19.  Kutyński Tobiasz
                                    20.  Kwatera Nina
                                    21.  Marzecki Maciej
                                    22.  Ostromecka Bogumiła
                                    23.  Poprawa Wojciech
                                    24.  Rekus Krystian
                                    25.  Skoczylas Wojciech
                                    26.  Smoleń Kinga
                                    27.  Ulbrich Angelika
                                    28.  Zemska Angelika
                                    29.  Ziętek Jacek

                                    Wychowawca klasy : Renata Ziętek

                                    1. Bajkowski Albert
                                    2. Bąkowski Daniel
                                    3. Borkowska Adrianna
                                    4. Cegła Weronika
                                    5. Czub Przemysław
                                    6. Duczmal Weronika
                                    7. F. Jakub
                                    8. Galbierczyk Paulina
                                    9. Galbierczyk Sylwia
                                    10. Janek Marek
                                    11. Jedlińska Klaudia
                                    12. Kahle Katarzyna
                                    13. Kubica Dawid
                                    14. Kupczyk Mariola
                                    15. Noskowicz Kinga
                                    16. Nowacki Kacper
                                    17. Plewa Katarzyna
                                    18. Pyrka Roksana
                                    19. Sobieraj Jan
                                    20. Szewczyk Kacper
                                    21. Szymanowska Zuzanna
                                    22. Tomczak Rafał
                                    23. Ulbrich Anastazja


                                    Gimnazjum 2011/2012

                                    Wychowawca klasy : Andrzej Maciejewski

                                    1. Bizan Sonia
                                    2. Cierniak Konrad
                                    3. Florecka Martyna
                                    4. Hofman Piotr
                                    5. Kleinert Sebastian
                                    6. Kondziela Dawid
                                    7. Kordacka Marika
                                    8. Kraska Łukasz
                                    9. Krawczyk Grzegorz
                                    10. Kuświk Jonasz
                                    11. Lepka Aurelia
                                    12. Lepka Jagoda
                                    13. Ługowski Adrian
                                    14. Mania Adrianna
                                    15. Maryniak Katarzyna
                                    16. Mazurek Aleksandra
                                    17. Moszak Klaudia
                                    18. Moszak Natalia
                                    19. Nieruchalski Kornel
                                    20. Plewa Kacper
                                    21. Płokarz Filip
                                    22. Rekus Karol
                                    23. Szczęch Karolina
                                    24. Szewczyk Weronika
                                    25. Wencel Ilona
                                    26. Wirth  Jakub
                                    27. Wirth Sebastian
                                    28. Zajfert Piotr
                                    29. Zieleziński Patryk
                                    30. Żychliński Damian

                                    Wychowawca klasy : Barbara Galbierczyk

                                    1. Bloch Żaneta
                                    2. Borowczyk Dawid
                                    3. Chiliński Dawid
                                    4. Chrobak  Rafał
                                    5. Dyba Bartłomiej
                                    6. Flajszer Patryk
                                    7. Gałach Aleksandra
                                    8. Grabowiec Aleksandra
                                    9. Grodowczyk Dominika
                                    10. Hoffmann Paweł
                                    11. Jamrozik Seweryn
                                    12. Janas Daria
                                    13. Joks Kacper
                                    14. Kaczmarzyk Bartłomiej
                                    15. Kołodziej Kamil
                                    16. K. Grzegorz
                                    17. Kruszyk Dawid
                                    18. Krzyżanek Karol
                                    19. Majchrzak Weronika
                                    20. Marczak Agata
                                    21. Orpel Marcel
                                    22. P. Robert
                                    23. Ptak Małgorzata
                                    24. Radomski Błażej
                                    25. Rudnik Alan
                                    26. Szczepaniak Dawid
                                    27. Śląska Paulina
                                    28. Turska Karolina
                                    29. Turska Roksana
                                    30. Wala Roksana
                                    31. Walczak Dominika

                                    Wychowawca klasy : Hanna Śniadek

                                    1. Adamczewski Robert
                                    2. Barczak Klarysa
                                    3. Bąkowski Łukasz
                                    4. Brodala Martyna
                                    5. Cedro Karolina
                                    6. Cegła Aleksandra
                                    7. Chałupka Paulina
                                    8. Cierpka Norbert
                                    9. Cygal Agata
                                    10. Czaiński Rafał
                                    11. Czub Aleksandra
                                    12. Czubak Michał
                                    13. Duczmal Jakub
                                    14. Hofman Jakub
                                    15. Jańczak Jacek
                                    16. Kapa Aleksander
                                    17. Karwig Damian
                                    18. Kozłowski Jakub
                                    19. Kozłowski Kamil
                                    20. Maryniak Jan
                                    21. Młynarczyk Szymon
                                    22. Morisson Mikołaj
                                    23. Noskowicz Klaudia
                                    24. Pier Miłosz
                                    25. Podlas Weronika
                                    26. Pyrka Alan.
                                    27. Rogala Aleksandra
                                    28. Schneider Krzysztof
                                    29. Sieraczek Klaudia
                                    30. Święcicki Łukasz
                                    31. Tomalak Mateusz
                                    32. Tomczak Anna
                                    33. Wichura Marta
                                    34. Zawidzki Marek

                                    Wychowawca klasy : Halina Czemiel

                                    1. Abratkiewicz Dawid
                                    2. Banaś Karolina
                                    3. Baska Sandra
                                    4. Bochen Aleksandra
                                    5. Drapiewska Daria
                                    6. Dziabas Bartosz
                                    7. Faustyniak Mariusz
                                    8. Gajda Zuzanna
                                    9. Galbierczyk Kamila
                                    10. Hetmański Jakub
                                    11. Janoś Dominik
                                    12. Juszczak Konrad
                                    13. Kołodziej Patryk
                                    14. Kordacka Natalia
                                    15. Kraska Kamil
                                    16. Krupa Łukasz
                                    17. Kurzawska Daria
                                    18. Lisiak Martyna
                                    19. Maksyminko  Karol
                                    20. Michalska Edyta
                                    21. Palat Eliza
                                    22. Plewa Piotr
                                    23. Raszewski Filip
                                    24. Stachowiak Mariusz
                                    25. Stachowiak Milena
                                    26. Śląska Eliza
                                    27. Śliwińska Julita
                                    28. Turski Adrian
                                    29. Wiertelak Jakub
                                    30. Wysota Adam
                                    31. Zakręt Natalia
                                    32. Zawiślak Błażej
                                    33. Zieleziński Wojciech

                                    Wychowawca klasy : Anna Wilczura

                                    1. Bachman Rafał
                                    2. Bednarska Angelika
                                    3. Borysewicz Monika
                                    4. Chiliński Bartosz
                                    5. Drobnica Martyna
                                    6. Franz Dominika
                                    7. Gąsior Cezary
                                    8. Głowacki Jakub
                                    9. Iwanicka Marta
                                    10. Jamrozik Kamil
                                    11. Kaczmarek Angelika
                                    12. Kordacka Martyna
                                    13. Kozikowski Sebastian
                                    14. Kruszyk Adrianna
                                    15. Kupaj Patryk
                                    16. Maksyminko Klaudia
                                    17. Maryniak Michał
                                    18. Michalak Natalia
                                    19. Nowacka Patrycja
                                    20. Plewa Mariusz
                                    21. Radoła Karolina
                                    22. Radomska Kinga
                                    23. Szczot Marcin
                                    24. Śląska Patrycja
                                    25. Wojtczak Agata
                                    26. Wysota Mateusz
                                    27. Zajfert Robert

                                    Wychowawca klasy: Andrzej Kędziora

                                    1. Bruder Mateusz
                                    2. Bzyl Gracjan
                                    3. Cedro Martyna
                                    4. Cierpka Anna
                                    5. Fibig Kamil
                                    6. Galbierczyk Maksymilian
                                    7. Gmyrek Piotr
                                    8. Grenda Marcin
                                    9. Gruca Jagoda
                                    10. Henicz Adam
                                    11. Jędrzejak Sylwia
                                    12. Karwig Ewelina
                                    13. Kozłowska Martyna
                                    14. Kraska Iwona
                                    15. Kurek Ewelina
                                    16. Marczak Monika
                                    17. Schubert Marzena
                                    18. Sieraczek Kamil
                                    19. Sobczak Jakub
                                    20. Stachowiak Anna
                                    21. Szczepanik Wojciech
                                    22. Szymanek Michał
                                    23. Wencel Agnieszka
                                    24. Wrona Zofia
                                    25. Zawidzka Monika

                                    Wychowawca klasy : Konrad Zieleziński

                                    1. Fibig Michał
                                    2. Franc Beata
                                    3. Gajda Piotr
                                    4. Krzekotowski Miłosz
                                    5. Majorczyk Damian
                                    6. Maksyminko Cezary
                                    7. Pierucki Krzysztof
                                    8. Rusinek Bartosz
                                    9. Rzekiecka Klaudia
                                    10. Szymanek Adrian
                                    11. Turski Miłosz
                                    12. Wirth Bartłomiej
                                    13. Woźniak Kamil

                                    Prezentacja klas 2010/2011

                                    Szkoła Podstawowa 2010/2011


                                    Wychowawca: Grażyna Szczepańska

                                    1. Chilińska Oliwia
                                    2. Chmielecka Karolina
                                    3. Czub Zuzanna
                                    4. Drapiewski Igor
                                    5. Fibig Mariusz
                                    6. Gąsiorek Ewelina
                                    7. Grabowiec Julita
                                    8. Grodowczyk Angelika
                                    9. Jedliński Kacper
                                    10. Kozyra Katarzyna
                                    11. Łuczak Konrad
                                    12. Maleszka Robert
                                    13. Marzecki Paweł
                                    14. Tyjon Mirek
                                    15. Ulbrich Kamil
                                    16. Ziętek Zofia


                                    Wychowawca: Małgorzata Krzyżanowska

                                    1. Andrzejczak Miłosz
                                    2. Bąkowska Milena
                                    3. Bąkowski Jakub
                                    4. Drapiewski Mateusz
                                    5. Fibig Aleksandra
                                    6. Galbierczyk Dawid
                                    7. Kałandziak Patryk
                                    8. Kierzek Karol
                                    9. Niemand Norbert
                                    10. Orłowska Agata
                                    11. Pichliński Bartosz
                                    12. Rogier Sandra
                                    13. Siedlecka Aleksandra
                                    14. Skoczylas Marcin
                                    15. Szorski Wojciech
                                    16. Szpytma Błażej
                                    17. Wawrzynowicz Sandra
                                    18. Witkowska Dagmara
                                    19. Zapart Aleksandra
                                    20. Zielezińska Magdalena
                                    21. Skrzyńska Amelia


                                    Wychowawca: Danuta Dolata

                                    1. Andraszak Bartosz
                                    2. Bielecka Nikola
                                    3. Grzesiak Oliwia
                                    4. Iwanek Weronika
                                    5. Janas Weronika
                                    6. Kilimnik Piotr
                                    7. Matysek Aleksandra
                                    8. Michalska Wiktoria
                                    9. Mróz Aleksandra
                                    10. Pastuszak Bartosz
                                    11. Rogier Grzegorz
                                    12. Sobczak Julia
                                    13. Sobieraj Julia
                                    14. Stachowiak Patrycja
                                    15. Staśko Hubert
                                    16. Szymanowski Dominik
                                    17. Szymański Krystian
                                    18. Zajfert Kamila


                                    Wychowawca: Dorota Cierpka

                                    1. Adamczewska Marta
                                    2. Andrzejczak Anna
                                    3. Bajkowska Paulina
                                    4. Bizan Błażej
                                    5. Borowczyk Weronika
                                    6. Bzyl Konrad
                                    7. Głowacki Patryk
                                    8. Gratzke Milena
                                    9. Jazef Edyta
                                    10. Kahla Tomasz
                                    11. Kałandziak Kacper
                                    12. Kasprzyk Kamil
                                    13. Kłobus Patryk
                                    14. Kokot Joanna
                                    15. Kondziela Krzysztof
                                    16. Korczak Michał
                                    17. Krzyżanek Ewa
                                    18. Kutyński Tobiasz
                                    19. Kwatera Nina
                                    20. Marzecki Maciej
                                    21. O. Bogumiła
                                    22. Poprawa Wojciech
                                    23. Rekus Krystian
                                    24. Skoczylas Wojciech
                                    25. Smoleń Kinga
                                    26. Ulbrich Angelika
                                    27. Ziętek Jacek


                                    Wychowawca: Renata Ziętek

                                    1. Bajkowski Albert
                                    2. Bąkowski Daniel
                                    3. Borkowska Adrianna
                                    4. Cegła Weronika
                                    5. Czub Przemysław
                                    6. Duczmal Weronika
                                    7. Fibig Jakub
                                    8. Galbierczyk Paulina
                                    9. Galbierczyk Sylwia
                                    10. Janek Marek
                                    11. Jedlińska Klaudia
                                    12. Kahle Katarzyna
                                    13. Kłobus Dawid
                                    14. Kubica Dawid
                                    15. Kupczyk Mariola
                                    16. Noskowicz Kinga
                                    17. Nowacki Kacper
                                    18. Plewa Katarzyna
                                    19. Pyrka Roksana
                                    20. Sobieraj Jan
                                    21. Szewczyk Kacper
                                    22. Szymanowska Zuzanna
                                    23. Tomczak Rafał
                                    24. Ulbrich Anastazja


                                    Wychowawca: Beata Boratyńska

                                    1. Bizan Sonia
                                    2. Borowczyk Dawid
                                    3. Chiliński Dawid
                                    4. Chrobak Rafał
                                    5. Gałach Aleksandra
                                    6. Grabowiec Aleksandra
                                    7. Grodowczyk Dominika
                                    8. Hoffmann Paweł
                                    9. Janas Daria
                                    10. Joks Kacper
                                    11. Kondziela Dawid
                                    12. Kraska Łukasz
                                    13. Kruszyk Dawid
                                    14. K. Karol
                                    15. Kuświk Jonasz
                                    16. Lepka Aurelia
                                    17. Lepka Jagoda
                                    18. Pawelec Robert
                                    19. Płokarz Filip
                                    20. Rekus Karol
                                    21. Szewczyk Weronika
                                    22. Wala Roksana
                                    23. Zajfert Piotr
                                    24. Zieleziński Patryk


                                    Gimnazjum 2010/2011


                                    Wychowawca: Hanna Śniadek

                                    1. Adamczewski Robert
                                    2. Barczak Klarysa
                                    3. Boniek Kamil
                                    4. Brodala Martyna
                                    5. Chałupka Paulina
                                    6. Cierpka Norbert
                                    7. Cygal Agata
                                    8. Czub Aleksandra
                                    9. Duczmal Jakub
                                    10. Hofman Jakub
                                    11. Kapa Aleksander
                                    12. Karwig Damian
                                    13. Krakowiak Grzegorz
                                    14. Maryniak Jan
                                    15. Piech Miłosz
                                    16. Podlas Weronika
                                    17. Pyrka Alan
                                    18. Rogala Aleksandra
                                    19. Sieraczek Klaudia
                                    20. Święcicki Łukasz
                                    21. Tomalak Mateusz
                                    22. Tomczak Anna
                                    23. Wichura Marta
                                    24. Zawidzki Marek


                                    Wychowawca: Halina Czemiel

                                    1. Abratkiewicz Dawid
                                    2. Banaś Karolina
                                    3. Baska Sandra
                                    4. Dziabas Bartosz
                                    5. Galbierczyk Kamila
                                    6. Hetmański Jakub
                                    7. Janoś Dominik
                                    8. Juszczak Konrad
                                    9. Kleinert Sebastian
                                    10. Kołodziej Patryk
                                    11. Kordacka Natalia
                                    12. Kraska Kamil
                                    13. K. Łukasz
                                    14. Lisiak Martyna
                                    15. Maksyminko Karol
                                    16. Raszewski Filip
                                    17. Stachowiak Mariusz
                                    18. Stachowiak Milena
                                    19. Śliwińska Julita
                                    20. Turski Adrian
                                    21. Wysota Adam
                                    22. Zakręt Natalia
                                    23. Zawiślak Błażej
                                    24. Zieleziński Wojciech


                                    Wychowawca: Lucyna Hörl na zdj. Izabella Chmielewska

                                    1. Bąkowski Łukasz
                                    2. Bochen Aleksandra
                                    3. Cedro Karolina
                                    4. Cegła Aleksandra
                                    5. Czaiński Rafał
                                    6. Czubak Michał
                                    7. Drapiewska Daria
                                    8. Faustyniak Mariusz
                                    9. Gajda Zuzanna
                                    10. Jańczak Jacek
                                    11. Kaczmarczyk Bartłomiej
                                    12. Kozłowski Kamil
                                    13. Kurzawska Daria
                                    14. Michalska Edyta
                                    15. Młynarczyk Szymon
                                    16. Morrison Mikołaj
                                    17. Nieruchalski Kornel
                                    18. Noskowicz Klaudia
                                    19. Palat Eliza
                                    20. Plewa Piotr
                                    21. Schneider Krzysztof
                                    22. Szczepaniak Dawid
                                    23. Śląska Eliza
                                    24. Wiertelak Jakub


                                    Wychowawca: Anna Wilczura

                                    1. B. Rafał
                                    2. Bednarska Angelika
                                    3. Borysewicz Monika
                                    4. Chiliński Bartosz
                                    5. Drobnica Martyna
                                    6. Franz Dominika
                                    7. Gąsior Cezary
                                    8. Głowacki Jakub
                                    9. Iwanicka Marta
                                    10. Jamrozik Kamil
                                    11. Kaczmarek Angelika
                                    12. Kordacka Martyna
                                    13. Kozikowski Sebastian
                                    14. Kruszyk Adrianna
                                    15. Kupaj Patryk
                                    16. Maksyminko Klaudia
                                    17. Maryniak Michał
                                    18. Michalak Natalia
                                    19. Nowacka Patrycja
                                    20. Plewa Mariusz
                                    21. Radoła Karolina
                                    22. Radomska Kinga
                                    23. Szczot Marcin
                                    24. Śląska Patrycja
                                    25. Wojtczak Agata
                                    26. Wysota Mateusz
                                    27. Zajfert Robert


                                    Wychowawca: Andrzej Kędziora na zdj. Michał Szewczyk

                                    1. Bruder Mateusz
                                    2. Bzyl Gracjan
                                    3. Cedro Martyna
                                    4. Cierpka Anna
                                    5. Fibig Kamil
                                    6. Galbierczyk Maksymilian
                                    7. G. Piotr
                                    8. Grenda Marcin
                                    9. Gruca Jagoda
                                    10. Henicz Adam
                                    11. Jędrzejak Sylwia
                                    12. Karwig Ewelina
                                    13. Kozłowski Jakub
                                    14. Kozłowska Martyna
                                    15. Kraska Iwona
                                    16. Kurek Ewelina
                                    17. Marczak Monika
                                    18. Schubert Marzena
                                    19. Sieraczek Kamil
                                    20. Sobczak Jakub
                                    21. Stachowiak Anna
                                    22. Szczepanik Wojciech
                                    23. Szymanek Michał
                                    24. Wencel Agnieszka
                                    25. Wrona Zofia
                                    26. Zawidzka Monika


                                    Wychowawca: Konrad Zieleziński

                                    1. Fibig Michał
                                    2. Franc Beata
                                    3. Gajda Piotr
                                    4. Krzekotowski Miłosz
                                    5. Majorczyk Damian
                                    6. Maksyminko Cezary
                                    7. Moszak Mariusz
                                    8. Pierucki Krzysztof
                                    9. Rusinek Bartosz
                                    10. Rzekiecka Klaudia
                                    11. Szymanek Adrian
                                    12. Turski Miłosz
                                    13. Wirth Bartłomiej
                                    14. Woźniak Kamil


                                    Wychowawca: Serafin Jerzy

                                    1. Brzezicha Bartosz
                                    2. Faustyniak Kinga
                                    3. Galer Patrycja
                                    4. Greśko Natalia
                                    5. Jakubek Katarzyna
                                    6. Kaźmierczak Marlena
                                    7. Kądziela Paweł
                                    8. Kokot Ewelina
                                    9. Kowalczyk Arkadiusz
                                    10. Kruszyk Michał Łukasz
                                    11. Marczak Przemysław
                                    12. Mróz Mateusz
                                    13. Mus Paulina
                                    14. Poprawa Krzysztof
                                    15. Skrzypczak Dawid
                                    16. Schubert Michał
                                    17. Stempin Dawid
                                    18. Wawrzyniak Maria
                                    19. Wiertelak Julita
                                    20. Zembski Łukasz


                                    Wychowawca: Galbierczyk Barbara

                                    1. Burg Joanna
                                    2. Cholewiński Kamil
                                    3. Czemiel Krzysztof
                                    4. Grzesiak Marek
                                    5. Janas Aleksandra
                                    6. Knuła Monika Daria
                                    7. Krawczyk Przemysław Andrzej
                                    8. Kuśmierek Sandra Bożena
                                    9. Matylek Kamil
                                    10. Niemierowski Damian Sławomir
                                    11. Pleciak Kamil Jan
                                    12. Wieczorek Sandra Olimpia
                                    13. Witczak Krystian
                                    14. Wojciechowska Martyna Maria
                                    15. Wróbel Bartosz Piotr
                                    16. Zakręt Przemysław Wawrzyn
                                    17. Jazef Przemysław Piotr
                                    18. Genczewlewska Sandra


                                    Wychowawca: Robert Hudziński

                                    1. Daniec Arleta
                                    2. Galbierczyk Anita
                                    3. Gąbka Kinga
                                    4. Hofman Aleksandra
                                    5. Janek Magdalena
                                    6. Kajda Paulina
                                    7. Kleinert Szymon
                                    8. Korczak Krzysztof
                                    9. Kozioł Mateusz
                                    10. Kubot Tomasz
                                    11. Maksyminko Dawid
                                    12. Matysek Patryk
                                    13. Mensfeld Sebastian
                                    14. Pichliński Daniel
                                    15. Sieraczek Justyna
                                    16. Sieraczek Kinga
                                    17. Smardz Przemysław
                                    18. Sztukowska Natalia
                                    19. Tomalak Sara
                                    20. Walczak Julia
                                    21. Wasilewski Patryk


                                    Informujemy, że z dniem 25.05.2018r.

                                    w Zespole Szkół w Sośniach

                                    został powołany

                                    Inspektor Ochrony Danych

                                    Waldemar Dolata

                                    kontakt:  w_dolata@wp.pl

                                    UBEZPIECZENIE COMPENSA


                                    "Zatrzymać dzieje szkoły"














                                    Aktualności


                                    Dzisiaj jest: Niedziela
                                    8 Grudnia 2019
                                    Imieniny obchodzą
                                    Boguwola, Klement, Maria, Światozar,
                                    Wirginiusz

                                    Do końca roku zostało 24 dni.
                                    Zodiak: Strzelec

                                    Kontakt

                                    Zespół Szkół w Sośniach

                                    ul. Wielkopolska 43

                                    63-435 Sośnie

                                    tel./fax 62 739 10 23

                                    e-mail: zssosnie@sosnie.pl