Ogólnopolski Konkurs Wiedzy Pożarniczej „Młodzież Zapobiega Pożarom”

(2 głosów, średnia ocena 1.00 na 5)

- Eliminacje Gminne Cieszyn 07.03.2019 r.

 

W szkole podstawowej w Cieszynie dnia 07.03.2019r. odbył się Gminny  Konkursu Wiedzy Pożarniczej „Młodzież Zapobiega Pożarom”. Turniej ten cieszy się dużym zainteresowaniem wśród dzieci i młodzieży. W konkursie wystartowali najlepsi uczniowie ze wszystkich szkół naszej gminy. Konkurs otworzyła pani dyrektor Szkoły Podstawowej w Cieszynie Barbara Nowak, która przywitała uczestników oraz gości zaproszonych i opiekunów drużyn.  Testy zostały przygotowane przez przedstawicieli Ochotniczej Straży Pożarnej w Sośniach. Nad przebiegiem  konkursu oraz jego podsumowaniem czuwali pan Andrzej Pańczyszyn Prezes Związku Oddziału Gminnego Zarządu OSP w Sośniach, Tadeusz Górecki Komendant Gminnego Związku OSP w Sośniach. Konkurs  odbywał się w trzech kategoriach: szkoły podstawowe, gimnazja, szkoły ponadgimnazjalne. Uczniowie wykazali się dużą wiedzą z zakresu pożarnictwa i udzielania pierwszej pomocy w tym zakresie. Dla najlepszych uczestników zostały przygotowane dyplomy i nagrody rzeczowe. Uczniowie, którzy zajęli pierwsze miejsca w danej kategorii, będą reprezentowali naszą gminę w konkursie powiatowym. Naszą szkołę reprezentowali w kategorii szkół podstawowych Nowak Paweł i Blaszkiewicz Kamil, a w kategorii gimnazjum, VIII – VII klas Szubert Adam i Maląg Przemysław. Wykazali oni duża wiedzę teoretyczną, ale tym razem nie wystarczyło to do zajęcia czołowych lokat w danych kategoriach.Informujemy, że z dniem 25.05.2018r.

w Zespole Szkół w Sośniach

został powołany

Inspektor Ochrony Danych

Waldemar Dolata

kontakt:  w_dolata@wp.pl

UBEZPIECZENIE COMPENSA


"Zatrzymać dzieje szkoły"


Aktualności


Dzisiaj jest: Sobota
6 Czerwca 2020
Imieniny obchodzą
Benignus, Dominika, Klaudiusz, Laurenty,
Norbert, Norberta, Paulina, Symeon,
Więcerad

Do końca roku zostało 209 dni.
Zodiak: Bliźnięta

Kontakt

Zespół Szkół w Sośniach

ul. Wielkopolska 43

63-435 Sośnie

tel./fax 62 739 10 23

e-mail: zssosnie@sosnie.pl