VIII Międzyszkolny Konkurs Piosenki Angielskiej “Let’s sing” Odolanów 2019

(5 głosów, średnia ocena 4.40 na 5)

14 marca pięcioro utalentowanych uczniów naszej szkoły wzięło udział w Konkursie Piosenki Anglojęzycznej ,,Let’s Sing”, który już po raz ósmy odbył się w Odolanowskim Domu Kultury.  Celem konkursu jest popularyzacja nauki języka angielskiego oraz promowanie talentów muzycznych dzieci i młodzieży z naszego regionu. Podobnie jak w latach poprzednich w imprezie licznie uczestniczyli soliści, którzy zaprezentowali swoje umiejętności językowe i wokalne. Nad poprawnym przebiegiem konkursu czuwało jury składające się z nauczycielki języka angielskiego z odolanowskiego liceum oraz nauczycieli Państwowej Szkoły Muzycznej w Odolanowie. Po wysłuchaniu wszystkich piosenek komisja konkursowa udała się na obrady i wyłoniła zwycięzców, wśród nich znaleźli się również uczniowie naszej szkoły.

W kategorii klas I-III Nikola Hudzińska z klasy I zajęła II miejsce, a Konrad Rychlik-Szczawiński z klasy II otrzymał wyróżnienie. W kategorii klas IV–VI, III miejsce ex aequo zajęły Agata Stekiel z klasy IV oraz Amelia Kurp ze Szkoły Podstawowej w Tarchałach Wielkich.

W kategorii klas VII, VIII oraz III gimnazjum również przyznano nagrody ex aequo, II miejsce zajęły Alicja Wołodźko z klasy VIII oraz Anna Wojtkowska ze Szkoły Podstawowej w Raczycach. Zwyciężczyniami w tej kategorii wiekowej zostały Aleksandra Rembiok z klasy IIIB oraz Maria Chmielecka reprezentująca Gimnazjum w Odolanowie.

Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów wokalnych i językowych!


Informujemy, że z dniem 25.05.2018r.

w Zespole Szkół w Sośniach

został powołany

Inspektor Ochrony Danych

Waldemar Dolata

kontakt:  w_dolata@wp.pl

UBEZPIECZENIE COMPENSA


"Zatrzymać dzieje szkoły"


Aktualności


Dzisiaj jest: Poniedziałek
1 Czerwca 2020
Międzynarodowy Dzień Dziecka
Imieniny obchodzą
Alfons, Alfonsyna, Bernard, Fortunat,
Gracjana, Hortensjusz, Jakub, Konrad,
Konrada, Magdalena, Nikodem, Symeon,
Świętopełk

Do końca roku zostało 214 dni.
Zodiak: Bliźnięta

Kontakt

Zespół Szkół w Sośniach

ul. Wielkopolska 43

63-435 Sośnie

tel./fax 62 739 10 23

e-mail: zssosnie@sosnie.pl