Euroweek

(3 głosów, średnia ocena 5.00 na 5)

W dniach 21-25 maja grupa uczniów naszej szkoły uczestniczyła w obozie językowym Euroweek w Międzygórzu. Podczas pięciodniowego wyjazdu dziewczęta ichłopcy z klas V, VI i VIII, wspólnie z uczniami z kilku innych szkół, brali udział w warsztatach prowadzonych przez wolontariuszy z całego świata. Wszystkie zajęcia były prowadzone w języku angielskim, a młodzież uczyła się między innymi o tradycjach i zwyczajach innych krajów, co było dla nich wspaniałą okazją, aby wzbogacić swoje umiejętności językowe i kształcić postawy otwartości i tolerancji wobec innych kultur i narodowości. W programie obozu przewidziano również zwiedzanie atrakcji Ziemi Kłodzkiej, nasi uczestnicy wraz z wolontariuszami odwiedzili Wodospad Wilczki oraz wspięli się na szczyt Góry Iglicznej, gdzie zwiedzili sanktuarium Marii Śnieżnej i podziwiali przepiękne widoki Śnieżnickiego Parku Krajobrazowego. Podczas wieczoru finałowego wszyscy uczestnicy obozu otrzymali certyfikaty uczestnictwa, wykonali pamiątkowe fotografie i pożegnali, niejednokrotnie ze łzami w oczach, ulubionych wolontariuszy, a także nowo poznanych przyjaciół z innych szkół. Dla uczniów naszej szkoły był to już czwarty wyjazd na obóz Euroweek i mają oni wielką nadzieję, żę w przyszłym roku ponownie będą mogli w nim uczestniczyć.


Informujemy, że z dniem 25.05.2018r.

w Zespole Szkół w Sośniach

został powołany

Inspektor Ochrony Danych

Waldemar Dolata

kontakt:  w_dolata@wp.pl

UBEZPIECZENIE COMPENSA


"Zatrzymać dzieje szkoły"


Aktualności


Dzisiaj jest: Sobota
11 Lipca 2020
Imieniny obchodzą
Benedykt, Cyprian, Kalina, Kallina, Kir,
Olga, Pelagia, Pelagiusz, Pius, Placyd,
Sawin, Wyszesława

Do końca roku zostało 174 dni.
Zodiak: Rak

Podręczniki szkolne 2019/2020

Kontakt

Zespół Szkół w Sośniach

ul. Wielkopolska 43

63-435 Sośnie

tel./fax 62 739 10 23

e-mail: zssosnie@sosnie.pl