Zespół Szkół w Sośniach

www.sosnie.com

Strona głowna
Plan le​​k​c​ji
Podręczniki szkolne
Ogłoszenia
Sport
Biblioteka
Dokumenty szkoły
E-dziennik

Prezentacja Klas 2022/2023

Klasa I 2022/2023

Wychowawca klasy :  Grażyna Szczepańska

  1. Bojarczuk Lena 
  2. Brzezicha Wojciech 
  3. Danilewicz Maja 
  4. Deresiński Bartosz 
  5. Filipiak Adam 
  6. Graja Wojciech 
  7. Jakubczyk Antoni 
  8. Jędrzejak Iga 
  9. Jędrzejewska Pola 
  10. Joks Lena  
  11. Kolan Gabriela 
  12. Kordiak Michalina 
  13. Kowalska Barbara 
  14. Kruszyk Lena 
  15. Kwatera Fabian 
  16. Miszczyk Zofia 
  17. Młynarczyk Ignacy 
  18. Nikiel Jakub 
  19. Rojewska Inga 
  20. Sztukowska Alicja 
  21. Szydłowska Tamara 
  22. Śpigiel Urszula 
  23. Zimniak Piotr
Klasa II 2022/2023

Wychowawca klasy :  Marika Jędrzejewska

  1. Domagała Paweł 
  2. Domagała Piotr 
  3. Druzga Franciszek 
  4. Fibig Iga Jędrzejak 
  5. Maja Jurek 
  6. Wiktor Karbarz  
  7. Łukasz Kim 
  8. Fryderyk Kuświk 
  9. Laura Łukasik 
  10. Helena Marczak 
  11. Oliwier Mensfeld 
  12. Julia Milian Jagoda 
  13. Pawelec Marcel 
  14. Pigłowski Adam 
  15. Potoczny Jagoda 
  16. Radoła Oskar 
  17. Rdzanek Nadia 
  18. Rojewska Inez 
  19. Rospęk Oliwier 
  20. Skraburska Małgorzata 
  21. Stańczyk Filip 
  22. Stasiak Przemysław 
  23. Szkudlarek Joanna 
  24. Tomczak Michalina T
  25. opolan Jakub 
Klasa III 2022/2023

Wychowawca klasy :  Danuta Dolata

  1. Bagiński Kacper 
  2. Banaś Jakub 
  3. Baranek Hanna 
  4. Bielecki Marek 
  5. Bielecki Mariusz
  6. Cegła Dagmara 
  7. Chmielecka Marta 
  8. Dykban Alan 
  9. Gratzke Liliana
  10. Jamroszczyk Maksymilian  
  11. Kahle Alicja  
  12. Kowalska Maja  
  13. Krawczyk Iga  
  14. Kruszyk Wiktoria  
  15. Kwatera Oliwier 
  16. Musiałowska Patrycja  
  17. Myszkowska Zofia  
  18. Pietras Antoni  
  19. Potoczny Maja  
  20. Rokicka Nikola  
  21. Turska Zuzanna  
  22. Wielewicki Michał  
  23. Witczak Michał
Klasa IVa 2022/2023

Wychowawca klasy :  Renata Ziętek

  1. Lena Bronowicka 
  2. Hanna Galbierczyk 
  3. Lena Hajduk 
  4. Klaudia Kamzol 
  5. Bartosz Karbowy 
  6. Wojciech Michalak 
  7. Malina Milian 
  8. Marcel Młynarczyk 
  9. Zuzanna Rasiak 
  10. Marcel Rychlik-Szczawiński 
  11. Lena Scharfenberg
  12. Igor Schubert 
  13. Zofia Schubert 
  14. Kacper Sówka 
  15. Jacek Stekiel 
  16. Kacper Wrona 
  17. Tomasz Zemski 
  18. Natalia Zimniak
Klasa IVb 2022/2023

Wychowawca klasy :   Hanna Śniadek

  1. Antoniewicz Eliza Dorota 
  2. Bodylska Maria Zofia 
  3. Borkowska Dominika 
  4. Chmielewska Pola Marianna 
  5. Dziabas Hana Anna 
  6. Fibig Julia Antonina 
  7. Filipiak Kornel 
  8. Galbierczyk Agata 
  9. Jankowiak Blanka 
  10. Jaszewski Bartosz Karol 
  11. Krawiec Bartłomiej Józef  
  12. Los Adam  
  13. Michalak Tymoteusz Adam  
  14. Niedźwiecka Jowita Maria  
  15. Południak Sandra Katarzyna  
  16. Puciato Wojciech  
  17. Radoła Alan  
  18. Rojewski Axel Roman  
  19. Rospęk Bartosz  
  20. Szymanowska Patrycja
Klasa V 2022/2023

Wychowawca klasy :  Konrad Zieleziński

  1. Bagiński Michał 
  2. Baszczok Iga 
  3. Chalińska Krystyna 
  4. Czop Gabriel 
  5. Domagała Wojciech 
  6. Furmanek Zofia 
  7. Hudzińska Nikola 
  8. Kempa Denis  
  9. Korabik Karol  
  10. Kozłowska Lidia  
  11. Kwatera Sandra  
  12. Kwiatkowska Julia  
  13. Michalska Maja  
  14. Myszkowski Antoni  
  15. Nowak Jakub  
  16. Piaskowska Julia  
  17. Rospęk Szymon  
  18. Sijka Wiktoria  
  19. Sobczak Izabela  
  20. Waśko Martyna  
  21. Zaprzalski Mateusz
Klasa VI 2022/2023

Wychowawca klasy :  Robert Hudziński

  1. Andrzejczak Marcelina 
  2. Barczak Igor 
  3. Bojarczuk Jakub 
  4. Chałupka Patryk 
  5. Chmielecki Filip 
  6. Ciechanowski Witold 
  7. Dolata Franciszek 
  8. Dudczak Nina
  9. Eckert Jakub 
  10. Jabłoński Franciszek 
  11. Jamrozik Jędrzej 
  12. Krawczyk Miłosz 
  13. Krezymon Dominika 
  14. Kuczyński Michał 
  15. Kujawa Julia 
  16. Matyba Tomasz 
  17. Pelc Zuzanna 
  18. Pokrzywka Jan 
  19. Rychlik-Szczawiński Konrad 
  20. Swendrowska Klaudia 
  21. Szymańska Anna 
  22. Szymańska Dagmara 
  23. Szymańska Wiktoria 
  24. Turski Tomasz  
  25. Wieczorek Wojciech 
  26. Zerella Sebastian  
  27. Zielezinski Michał  
  28. Żychliński Marcin
Klasa VII 2022/2023

Wychowawca klasy :   Barbara Galbierczyk

  1. Baranowska Nikola 
  2. Baranowska Sandra
  3. Brzezicha Oliwier 
  4. Fomin Hlib 
  5. Jamroszczyk Dawid 
  6. Kozłowska Jagoda 
  7. Krawczyk Weronika 
  8. Miszczyk Michalina 
  9. Mogiłka Mateusz 
  10. Paździor Damian 
  11. Pigłowska Zofia 
  12. Pigłowski Jakub 
  13. Plewa Mateusz 
  14. Skraburska Aleksandra 
  15. Wczesna Adrianna 
  16. Wardzyk Julia 
  17. Wielewicka Weronika
Klasa VIII 2022/2023

Wychowawca klasy : Alina Młynarczyk

  1. Bachmann Damian 
  2. Bojarczuk Wojciech 
  3. Boniek Wiktor 
  4. Borkowski Bartosz 
  5. Czerwieniec Weronika
  6. Deresińska Sandra 
  7. Deresiński Jakub 
  8. Drapiewski Dawid 
  9. Eckert Zuzanna 
  10. Girus Jan 
  11. Graja Michał 
  12. Gruca Kinga 
  13. Jamroszczyk Nikola 
  14. Jurek Norbert 
  15. Klepacz Maja 
  16. Kłobus Jagoda 
  17. Lepka Klara 
  18. Maj Daria 
  19. Pinkowska Michalina 
  20. Pinkowska Wiktoria
  21. Potaczek Lena 
  22. Rasiak Nadia
  23. Schubert Julia 
  24. Stasiak Agata 2
  25. Stekiel Agata
  26. Śniadek Artur 
  27. Śniatała Olga 
  28. Śniatała Wiktoria
  29. Świątek Oskar 
  30. Wielewicka Oliwia 
  31. Zemska Amelia